Americká hráčka Lexi Thompsonová díky svému poslednímu dni v roce 69 (-3) vyhrála tuto Aramco Team Series v New Yorku o dva rány před dvojicí Brooke M. Henderson (CAN), Madelene Sagstrom (SUE). Nelly Korda, spojená s Lexi Thompsonovou v minulém díle, nakonec svůj turnaj dokončila na 4. místě. Pauline Roussin-Bouchardová skončila nejlepší Francouzkou na 15. místě.

20221016_Lexi-Thompson-imposes-a-New-York_01

Lexi Thompson vyhrává New York's Aramco Team Series – prostřednictvím Twitteru @LETgolf

Po třech kolech této Aramco Team Series v New Yorku na Trump Golf Links je to Američanka Lexi Thompson, která díky svému součtu -11 vyhrává. Podepíše dvě karty 71 (-1) a poté 65 (-7) pro svá první dvě kola, než svůj turnaj uzavře s 69 (-3). Navzdory třem bogey si Američanka připsala šest birdie a vyhrála se třemi údery před svými prvními pronásledovatelkami.

S oběma součtem -8 se o druhé místo v této týmové sérii Aramco v New Yorku dělí Kanaďanka Brooke M. Henderson a Švédka Madelene Sagstrom.

Nelly Korda, bývalá světová jednička, se v poslední části v posledním kole nedokázala vytáhnout ze hry o vítězství. S posledním kolem na paru skončila 1. a celkově -4.

Pauline Roussin-Bouchardová skončila jako první Francouzka na tomto turnaji v New Yorku s 15. místem a skvělou poslední kartou v 69 (-3).

Agathe Sauzon také podepsala 20 nejlepších na tomto turnaji na Trump Golf Links. V posledním kole zahrála pod par, karta za 71 (-1) pro konečné 18. místo.

Chcete-li najít kompletní hodnocení této série Aramco Team Series v New Yorku: Cliquez zde.