Lexi Thompson, dychtivá po návratu do soutěže, vstoupila do mužského turnaje, kde skončila druhá jen o jeden bod za vítězkou Sunny Kim. Američan bude příští týden při obnovení LPGA opět čelit nejlepším hráčům na světě. .

Lexi Thompson třese mužskou legendou Minor League Golf Tour

Lexi Thompson - Foto: © Keith Allison přes Wikimedia Commons

Hvězda LPGA Lexi Thompsonová se v úterý ocitla na prstě chytání Sunny Kim na turnaji Minor League Golf Tour. Lexi Thompson a Sunny Kim byli nerozhodní, než Kim zahrál poslední jamku dvoudenního turnaje a skončil sedm pod parem.

Američan zvládl poslední kolo 66 sám na druhém stupni vítězů. Jedenáctinásobný vítěz LPGA vyhrál Luke Graboyes a Matt Holuta čtyři údery na třetím místě. Jon Curran, bývalý profesionál PGA Tour a vítěz Korn Ferry Tour, skončil na pátém místě, zatímco šestinásobný vítěz European Tour Thomas Levet skončil na sedmém místě.

Kim, která se narodila v Jižní Koreji a vyrostla v Queensu v New Yorku, získala neuvěřitelných 71 titulů v Minor League Golf Tour od té doby, co se stala profesionálkou v roce 2007. To zahrnuje návrat do finále devíti. hity na začátku roku, kdy dosáhl prvních 59 na okruhu.

Kim se zúčastnila golfové tour Minor League v roce 2006 a v následujícím roce se stala profesionálem. V úterý rozdal vítězi svůj šek ve výši 1 500 $ a dosáhl výdělků v kariéře více než 286 000 $.

Mezitím Lexi Thompson vyhrála 1 000 $ za druhé místo. Očekává se, že příští týden bude soutěžit v klasickém maratonu LPGA.