Terre Blanche Ladies Open byl tento týden synonymem pro obnovení Let Access Series, druhé evropské ženské divize. Nakonec to byla Italka Lucrezia Colombotto Rosso, která zvítězila po play-off. Nejlepší Francouzkou se čtvrtým místem skončila stále amatérka Constance Fouillet.

Lucrezia Colombotto Rosso vítězka turnaje Terre Blanche Ladies Open

Lucrezia Colombotto Rosso vítězka turnaje Terre Blanche Ladies Open – na Twitteru @LETAccess

Sezóna LETAS je konečně zahájena turnajem Terre Blanche Ladies Open. Byl to Ital, který vyhrál tento první turnaj sezóny ve druhé evropské divizi. Se skóre -7 a kontrolovaným play-off to byla Lucrezia Colombotto Rosso, která získala své první profesionální vítězství.

Dělá karty 70-69-70. Vítězství jí mohlo uniknout na posledních jamkách: -4 pro její den a počítání dvou ran na začátku šestnáctky na její nejbližší pronásledovatelku, Němku Chiaru Nojaovou, Italka předvádí na šestnáctce bogey, pak double bogey. na paru 16 na 16. paru 4. Par 17 na 5. jamce jí umožnil podepsat poslední birdie a získat play-off, ze kterého vzešla vítězně.

Tohoto prvního podniku LETAS na francouzské půdě se zúčastnilo mnoho francouzských hráčů, mezi nimiž bylo mnoho amatérů. Naše první trikolóra Constance Fouillet je čtvrtá s celkovým počtem -3. Naše hráčka Solheim Cup Junior, stále ještě amatérka, se účastnila svého prvního profesionálního turnaje. Během týdne v Terre Blanche vrací karty 69-74-70.

Maylis Lamoure, rovněž amatérka, končí svůj týden jeden krok za Constance Fouilletovou na 5. pozici s -2. Vzdává karty 69-73-72.

Další dvě Francouzky se umístily v top 10, Mathilda Cappeliezová, 7. v PAR a Nastasia Nadaud 8. s +1.

Výsledky všech našich Francouzek:

• Émilie Alonso je na 12. místě s +3. Vzdává karty 69-77-73.
  • Vairana Heck končí svůj týden s celkem +4 na 14. místě.
  • Carlotta Locatelli je na konci turnaje na 21. místě s celkovým počtem +6.
  • Valentine Delon a Nawel Ben Letaief se umístili na 21. místě s +10.
  • O ránu pozadu najdeme Clemence Cadeaua a Camile Min-Gaultiera, oba na 39. pozici.
  • Ines Archer a Tsara Ralamboarison dosáhly během týdne +13 a skončily na 48. místě.
  • Mila Jurten končí 51. s celkovým počtem +14.

Chcete-li najít konečný žebříček turnaje Terre Blanche Ladies Open: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.