V obtížných podmínkách si Lee-Anne Paceová po play-off proti Magdaleně Simmermacher z Argentiny udrží turnaj Investec South African Women's Open. Agathe Sauzon skončila první ve Francii na šestém místě.

#LETWinnerSelfie s @TitleistEurope, vítězka Lise-Anne Pace v Jižní Africe – přes Twitter @LET

#LETWinnerSelfie s @TitleistEurope, vítězka Lee-Anne Pace v Jižní Africe – přes Twitter @LET

Na Steenberg Golf Club, par 72 z 6521 78 yardů, to byla nakonec místní z pódia, která vyhrála Investec South African Women's Open. Přestože nastoupily o sedm úderů za velšskou vedoucí Becky Brewertonovou, dvě hráčky se chopily příležitosti získat play-off. Lídr sobotního večera skutečně postavil mnoho hráčů do boje o titul, vinou těžké karty 6 (+XNUMX).

Nakonec to byli Lee-Anne Pace a Argentinka Magdalena Simmermacher, kdo s kartou 70 (-2) každý vyšel nejlépe, můžeme poznamenat, že v neděli hráli pod par pouze čtyři hráči.

Oba hráči poté zamířili do play-off, které se usmálo na obhájkyni titulu Lee-Anne Paceovou. Zachovává si tak svůj titul nasbíraný v roce 2021.

Skóre našich modrých žen během tohoto Investec South African Women's Open

Agathe Sauzonová skončila ve Francii první a obsadila šesté místo. Vrátila karty 74-70-77 a uzavřela poslední kartou v PAR, 72 v neděli. Tato karta mu umožňuje posunout se z 15. na šesté místo.

Emma Grechiová zakončuje střelu za Agathe Sauzonovou. V neděli v těžkém dni startovala ze třetí pozice. I přes svých 77 (+5) finále jí patří 7. místo.

Céline Herbinová je na konci turnaje na 18. místě. Za svůj týden vrací karty 72-74-75-76 a celkem +9.

Charlotte Liautier a Lucie Malchirand jsou na 26. místě s +10. Lucie Malchirandová se bohužel poslední den trápila s kartou 80 (+8).

Anne-Charlotte Mora dokončila turnaj na 42. pozici. Vykresluje karty 70-72-80-79, celkem tedy +13.

Anne-Lise Caudal se s celkovým počtem +14 řadí na 45. místo. Během svého týdne dává karty 74-76-76-76.

Chcete-li najít kompletní výsledkovou tabulku: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.