Jihokorejský Hee Young Park dnes ráno zvítězil na australském Vic Open v play-off tří hráčů s krajany Hye-Jin Choi a So Yeon Ryu. Francouzka Perrine Delacourová je na 16. místěe.

Hee Young Park (vpravo), vítězný na Vic OPen 2020.

Hee Young Park (vpravo), vítězný na Vic Open 2020 u žen. @ PGA Australia

Vic Open dlouho váhal, než si vybral svého vítěze. Zatímco Éole měla vrtošivou náladu, dnes ráno v australské Victorii to byl jihokorejský Hee Young Park, který vynikal na 4e play-off díra, čelí dva ze svých krajanů. Bývalá světová jednička, takže Yeon Ryu byl první, kdo to pustil, ve 1e play-off jamka, chybí putt pro birdie na par 5 18. 4. Bohové golfu si vybrali svůj tábor ve XNUMXe díra, když se kulka Hye-Jin Choi přilepila na chlebové jablko. Poté, co sjel z trati a poté se zřítil, umožnil svět č. 27 Hee Young-Parku uspět Céline Boutierovou na vítězích akce.

"Minulý rok byl nejhorším rokem mého života, svěřil vítěze Vic Open 2020. Byl jsem nucen hrát q-school a byl jsem na pokraji ukončení golfu. Ale vytrval jsem a věřím, že mi Bůh dal tento krásný dar. " Zatímco Céline Boutier v pátek zmeškal, Perrine Delacour skončila na 16. místěe na -3 po poslední kartě 73 velmi správné s ohledem na podmínky hry, pouze osm hráčů vstřelilo pod par během posledního kola.