Číslo 100: speciální mistrovství Evian

20140908_JDGn100_01Toto speciální vydání dává čest mladým zázračným ženským golfům, a to díky rozhovorům s Lydií Ko a Alexis Thompson, u příležitosti Evian Championship. První, která loni skončila na druhém místě na turnaji, když byla pouze amatérkou, se vrací se stejnou touhou, ale s většími zkušenostmi. profesionální sezóny ve své nabídce. Druhý, čerstvě vítěz Major ve věku pouhých 19 let, je jedním z favoritů tohoto druhého vydání mistrovství Evian. Pro Journal du Golf přehodnocují svou touhu po vítězství navzdory své precocity.

údržba

„Získali jsme právo být oblíbenými“

Kapitán týmu evropského Ryder Cupu musí mít hodně štěstí. Necelý měsíc před soutěží je jeho tým oblíbený a je složen z hráčů v brilantní formě, jako je Victor Dubuisson. Paul McGingley přesto zůstává měřený, vědom si toho, že cesta ke konečnému vítězství je dlouhá. Rozhovor s Irem.

Report

Alexandre Levy, v hlubokém konci

Začátkem srpna si Francouz uvědomil svůj sen: vyšlapat fairwaye PGA Tour. Sen, který se dokonce změnil v pohádku, protože Toulonnais získal divokou kartu hrát svůj první major na USPGA. Journal du Golf ho sledoval během jeho dvou týdnů na americkém okruhu.

Portrét

Rory storique

Léto roku 2014 definitivně skončilo věnováním nového šéfa světového okruhu: Rory McIlroy. Mladý severní Ir, autor nebývalého letního hattricku od legendy Tigera Woodse, vyhrál na konci napínavého víkendu, který se zapíše do historie, čtvrtý major sezóny, USPGA. Zpět na příběh úspěchu léta, který není připraven na konec.