Imperial na čtyři kola, byl to Angličan Jordan Smith, který vyhrál Portugal Masters s úžasným skóre, poslouchejte pozorně, -30 za čtyři kola. S poslední kartou 63 (-8) je o krok před Malajcem Gavinem Greenem. Antoine Rozner skončil první ve Francii s 8. místem a součtem -17.

Jordan Smith korunoval na Portugal Masters

Jordan Smith korunoval v Portugal Masters – prostřednictvím Twitteru @DPWorldTour

Tento týden se na golfovém hřišti Dom Pedro Victoria u příležitosti Portugal Masters snesl déšť birdie. Od prvního kola zahájil Jordan Smith stroj na birdie podpisem karty 62 (-9), čímž se stal jediným lídrem. I kdyby se po dvou kolech dokázal dělit o vedení, své první místo v průběžném pořadí už Angličan nepustí a podepsal víkend v ohni: 62 (-9) / 63 (-8).

Jordan Smith se svými třemi eagly, sedmadvaceti birdie a pouze třemi bogey zvedá svou druhou trofej na DP World Tour po vítězství v roce 2017 na Porsche European Open. Svůj týden končí se skóre -30!

Gavin Green skončil tento týden v Portugalsku druhý. Malajec podepíše tři karty 64 (-7) a kartu 65 (-6), celkem -27, tři rány od vítězství. Tapio Pulkkanen dokončuje stupně vítězů s -22.

Antoine Rozner skončil první ve Francii s pěkným 8. místem. Racingmen podepsal v neděli kartu 66 (-5), což je skóre, které jim umožňuje získat osm míst, a tím se v Portugalsku zapsat do top 10.

Frédéric Lacroix skončil jednu ránu za Roznerem, 12. s celkovým výsledkem -16, díky skvělé poslední kartě 64 (-7). Joël Stalter je také na 12. místě.

Chcete-li najít kompletní žebříček Portugal Masters: Cliquez zde.