Po 114 kvalifikačních etapách a dvou národních finále skončil „The Race to Amsterdam“ tuto sobotu v Golf BurGolf v Purmerendu mezinárodním finále LeClub GOLF + Challenge.

Zleva doprava: Margaux GERBET, Romain BLANCHETOT, Guillaume PIGOT, Béatrice Alavoine

V Nizozemsku se sešlo 20 hráčů z 5 evropských zemí (Nizozemsko, Francie, Španělsko, Švédsko, Itálie), aby se pokusili získat titul evropského šampióna LeClub GOLF + Challenge.

Soutěž byla tvrdá, protože Francouzi reprezentovaní Romainem BLANCHETOTEM, Margauxem GERBETEM, Guillaume PIGOTEM a Béatrice ALAVOINE obhájili titul šampiona 2013, vyhráli loni v El Rompido.

Po hořkém boji byli konečně nejsilnější Španělé a s celkovým skóre 177 bodů se stali evropskými mistry v soutěži LeClub GOLF + 2014. Naše francouzština si poctila druhé místo (160) body), následovaný italským týmem (150 bodů).

Margaux GERBET (Golf de Dijon Bourgogne) obhájil barvy Francie tím, že zvítězil v tomto mezinárodním finále. Bravo za titul evropského šampiona!

Děkujeme všem golfistům, kteří se letos zúčastnili kvalifikačních fází golfových hřišť sítě. Těšíme se na setkání s Vámi v roce 2015!