Po třetím a posledním velkolepém kole na nádherném místě Dinard Golf, Valentine Derrey skvěle vyhraje Dinard Open Generali v roce 2014!

Valentine Derrey Foto: © ffgolf / ASO

Valentine derrey

Bretonská veřejnost mohla ocenit pouze pořad, který se dnes nabízí! Na konci dne, kdy se v horní části žebříčku objevilo několik zvratů, věděl, jak vytáhnout ze hry, aby vyhrál druhé vítězství sezóny, pařížský Valentine Derrey.

Současný 98. svět a 3. evropský se proto po své korunovaci vrací před několika týdny během tureckých leteckých společností Ladies Open na Ladies European Tour.

Po své pěkné kartě dneška skončila 6 ran pod Parem (-66). Žák Karine Mathiot je před švédskou Isabelou Ramseyovou, která po svém vítězství loni v květnu ve Švédsku bodovala cenné body v žebříčku LETAS (-3).

Italská Anna Rossi a Vittoria Valvassori, v čele klasifikace po prvních dvou kolech, měli s Dinardem nějaké problémy po větru!

První, již 3. v roce 2011, opět podepíše pódium zde v Bretani.

Druhý dnes podepsal 74 karet a nakonec skončil na 5. místě v žebříčku. Předchází jí mladá španělská Marta Sanz-Barrio. Jeden rok po vítězství její sestry Patricie, skvělá amatérka může klidně zatknout svou sezónu na LETAS, než se stane profesionálem na konci roku po tomto pěkném 4. místě v tomto týdnu.

Pokud jde o ostatní francouzské hráče, Alexandra Bonetti se konečně vyšplhala na 6. místo. Povzbudivý výsledek pro mistra evropského týmu Dívky (+2).

Kvalifikace pro Evian Championship Ariane Provot a amatérská Anaëlle Carnet patří také mezi 10 nejlepších. Před nimi jsou další tříbarevní zástupci Mélodie Bourdy (15.), Eva Gilly a Jade Schaeffer, kteří skončí na 17. místě.

Velvyslanec Generali Caroline Afonso, vítěz v roce 2012, skončil na 23. místě vedle Marion Duvernay a Laure Castelain.

Zveme vás k setkání na 2. část Generali Ladies Tour ve Golf Clubu ve Štrasburku od 25. do 27. září.