Pravidelná sezóna PGA Tour skončila a pro nejlepší hráče roku zbývají tři turnaje: Playoffs FedEx Cupu. První kolo těchto play-off se bude konat v Memphisu, FedEx St. Jude Championship a kvalifikuje 70 nejlepších hráčů do další fáze.

Začátek play off FedEx Cupu

FedEx St. Jude Championship, první kolo play-off – přes Twitter @FedExChamp

Sezóna PGA Tour se chýlí ke konci a je čas, aby se 125 nejlepších hráčů sezóny American Tour zúčastnilo prvního turnaje play off: FedEx St. Jude Championship. Tento turnaj nahrazuje obvyklý Northern Trust, který se hrál v Liberty National Golf Club: poslední ročník vyhrál Tony Finau.

FedEx St. Jude Championship se bude hrát na hřišti TPC Southwind v Memphisu, Tennessee. Celkový cenový fond této události je 15 milionů $ a vítěz získá 2000 70 bodů FedEx. XNUMX nejlepších hráčů v žebříčku FedEx na konci FedEx St. Jude Championship se kvalifikuje do dalšího kola ve Wilmingtonu: BMW Championship.

I když bylo pro přístup do play-off nutné umístit se v top 125, karty jsou nyní přerozděleny do East Lake, protože 2000 bodů je uděleno vítězům FedEx St. Jude Championship a BMW Championship. Od té doby, co se změnil formát Tour Championship, má každý hráč stále šanci vyhrát FedEx Cup v East Lake.

Pouze dva hráči vyhráli americký Order of Merit dvakrát: Rory McIlroy a Tiger Woods.

V těchto prvních kolech budou hry hráčů probíhat podle žebříčku FedEx Cupu. Najdeme tedy lídry americké klasifikace a také světovou jedničku a dvojku Scottieho Schefflera a Camerona Smithe, které ve stejné hře doprovází Sam Burns.

Seznam startů z prvního kola play off naleznete: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.