S konečným skóre 17 pod par, Angličan Danny Willett zvítězil a vyhrál OMEGA European Masters, svůj třetí titul na European Tour ve švýcarské Crans-Montaně.

• Fotografie: DR

Danny Willett včera triumfoval v Crans Montaně o jeden bod před bývalým americkým amatérským šampiónem Matthewem Fitzpatrickem a jeho krajanem Tyrrellem Hattonem, který skončil třetí, zklamaný, že skončil na (-15) pouhé dva údery za Willetem. 27letý Angličan dokončil v neděli své poslední kolo s kartou 65 bez stínu bogey, aby dokončil turnaj s celkovým skóre 263.

Po stopách golfových legend, jako jsou Ernie Els, Lee Westwood, Sergio Garcia a také OMEGA Brand Ambassador, zůstal Willett během celého posledního dne turnaje velmi solidní. Toto vítězství mu umožnilo přesunout se na druhé místo v dubajském závodě, za vedoucím a velvyslancem OMEGA Rorym McIlroyem, což by mu mělo dát příležitost integrovat top 25 oficiálního žebříčku Golf World.

Obklopen majestátními švýcarskými Alpami, OMEGA European Masters díky intenzitě turnaje určitě zažil jeden z největších letošních okamžiků ve své historii. Od prvního kola napětí rostlo ze dne na den, až do poslední sekundy. "Je to pro mě velký den." Matt Fitzpatrick je zapnutý â € <â € <celý můj podpatekée a já jsem velmièjsem šťastný a hrdý, že jsem měl poslední slovo “ řekl Danny Willett.

Poté, co měl na sobě symbolickou červenou bundu, která připomíná legendární zelenou bundu Augusty, získal Danny Willett kromě prémie pro vítěze také vynikající OMEGA Seamaster 300 Master Co-Axial, odměnu za jeho přesnost a kreativita na kurzu. Stephen Urquhart, prezident Omega, byl obzvláště hrdý na to, že se zúčastnil nového úspěšného vydání v Crans-Montaně:  Vydání OMEGA European Masters 2015 bylo obzvláště vzrušující. Je to skvělá příležitost pro OMEGA oslavit velký golfový sport a upřímně poblahopřát Dannymu Willettovi k jeho výjimečnému vítězství. "