V pouhých 16 letech vyhrála Chiara Noja své první vítězství na Ladies European Tour, když vyhrála Aramco Team Series v Jeddahu. Toto vítězství vybojovala po play off proti anglickému Charley Hull. Lucie Malchirand je na 11. místě s -7 a ve Francii končí na prvním místě. Pokud jde o klasifikaci týmů, tým Garcia zvítězil v Jeddahu.

Chiara Noja vyhrává Aramco Team Series v Jeddah

Chiara Noja vyhrává Aramco Team Series v Jeddah – prostřednictvím Twitteru @LETgolf

Týmová série Aramco v Jeddahu měla tento týden řadu zvratů, a to natolik, že se hrála dvě play-off: play-off v soutěži jednotlivců a play-off v soutěži týmů.

V jednotlivcích zazářila mládež v Džiddě, protože to byla 16letá Němka, která na konci akce zvedla trofej. Díky kartě 65 (-7) Chiara Noja postoupila do play off proti Angličance Charley Hull, z play off, ze kterého vyjde vítězně a zvedne svou první trofej na Ladies European Tour.

Charley Hull tedy zaujímá druhé místo v podniku, Nicole Garciaová doplňuje stupně vítězů.

I když se Jihoafričance Nicole Garciaové nepodařilo vystoupat na první stupínek v jednotlivcích, i tento týden má chuť vítězství, protože se svými partnery vyhrála týmový závod. Sonia Bayahya (MAR), Tereza Melecka (CZE), Casandra Alexander (RSA) a tedy Nicole Garcia. Tito čtyři hráči vyhrávají v play off proti týmu Wolf.

Lucie Malchirand dokončila první francouzštinu v Jeddahu. Bohužel svůj týden zakončila špatně bogey na 13. a double bogey na 16. Stále vrátila kartu 71 (-1) a skončila na -7.

Emma Grechi se zapsala do top 20 se 17. místem a skóre -5.

Chcete-li najít kompletní individuální žebříček Aramco Team Series – Jeddah: Cliquez zde.

Chcete-li najít kompletní týmové hodnocení Aramco Team Series – Jeddah: Cliquez zde.