Díky super 67 (-6) si Caroline Hedwallová na Andalucia Open de Espana, duelu, ze kterého vyšla vítězně proti Morgane Metraux, vybojovala play-off s celkovým počtem -18. Švédská hráčka tak získává své sedmé vítězství na Ladies European Tour. Linn Grant neuspěla v play-off o jednu ránu navzdory jejímu konečnému skóre 65 (-8) a skončila 3., což jí umožňuje vyhrát závod do Costa Del Sol! Anais Meyssonnier končí první ve Francii na 17. místě s -8.

Caroline Hedwallová vyhrála Andalucia Open de Espana

Caroline Hedwall a Linn Grant se svou trofejí během posledního turnaje Race to Costa Del Sol sezóny – Kredity: Tristan Jones / LET

Na tomto posledním turnaji sezóny v Andalusii vyhraje na Alferini Golf Švédka: Caroline Hedwallová v play-off proti Morgane Metraux. Oba hráči se nedokázali mezi sebou rozhodnout po čtyřech kolech hry na rány, oba dokončili test se známkou -18. Z tohoto duelu nakonec po několika jamkách play-off vyšla vítězně Švédka a získala tak své sedmé vítězství na Ladies European Tour.

Linn Grant díky skvělé kartě 65 (-8) skončil třetí na tomto turnaji ve Španělsku pouhou jednu ránu od play-off.

Anais Meyssonnier končí jako první Francouz na tomto Andalucia Open de Espana a je na 17. místě s výsledkem -8 na turnaji.

Linn Grant díky tomuto poslednímu stupínku vítězí v Race to Costa Del Sol. Ze šestnácti odehraných turnajů Linn Grantová čtyřikrát vyhrála a osmkrát skončila v top 10. Je před dvěma švédskými krajankami: Majou Stark a Johannou Gustavsson. Anne-Charlotte Mora skončila první ve Francii v Race to Costa Del Sol s konečným 31. místem.

Chcete-li najít kompletní žebříček Andalucia Open de Espana: Cliquez zde.