Antoine Rozner zaznamenal své druhé vítězství na evropském okruhu díky výjimečnému závěrečnému puttu 18 metrů, když vyhrál Qatar Master s vynikajícím posledním kolem 67 (-5). Francouz, který se vrátil ze tří úderů za sebou, byl nakonec před trojicí složenou z italského Guida Migliozziho, Jihoafričana Darrena Fichardta a Inda Gaganjeho a Bhullara.

Navzdory zpoždění o tři mrtvice na začátku posledního kola zvítězil Antoine Rozner v neděli nad Katarem Masters před Italem Guidem Migliozzim, Jihoafričanem Darrenem Fichardtem a Indem Gaganjeetem Bhullarem. 28letá Pařížanka, která se v žebříčku umístila na 97. místě, vyhrála před čtyřmi měsíci dubajský šampionát a podepsala tak své druhé vítězství na evropském okruhu.

Antoine Rozner zvítězil s 20metrovým puttem na poslední jamce pro birdie. " Vyhrát golfový turnaj je největší pocit na světě a udělat to tak, s takovým puttem na poslední jamce ... nevím, co na to říct, a ani v mých nejdivočejších snech bych si to nepředstavoval“, Zareagovali Francouzi na europeantour.com. " Bláznivá cesta dnes. Vyhrát turnaj je tak vzácné, ale vyhrát dvakrát za pár měsíců je prostě neskutečné" , přidal. Vůdce v sobotu jihoafrický Fichardt podepsal dvě birdie na svých posledních pěti jamkách, ale předtím udělal tři bogey, aby podepsal kartu 71, jen par, a tak skončil za Roznerem.

1. Antoine Rozner (FRA) 276 (69-72-68-67)
2. Guido Migliozzi (ITA) 277 (71-67-74-65)