Atsidūręs priešakyje ir sugriovęs savo varžovų šansus su ereliu 8 duobėje, Thorbjørn Olesen sužaidė vėlyvą žaidimą, kad iškovotų dar vieną pergalę DP World Tour. Šis Ras al Chaimos čempionatas yra aštuntoji jo pergalė Europoje. Labai geras prancūzo Frédérico Lacroix pasirodymas. Sekmadienio paskutinėje dalyje prancūzas po solidžios savaitės finišavo 3-ias. Mike'as Lorenzo-Vera finišavo 13-as.

Thorbjørn Olesen laimėjo Ras al Chaimos čempionatą

Thorbjørn Olesen Ras Al Khaimah čempionato nugalėtojas – per Twitter @DPWorldTour

34 metų danas Thorbjørn Olesen papildo savo pasiekimų sąrašą nauja eilute. „Ryder Cup“ žaidėjas iškovojo aštuntąją pergalę „DP World Tour“ turnyre, laimėdamas Ras Al Khaimah čempionatą.

Sekmadienį pradėjęs lyderiu, Olesenas pelnė 67 (-5) kortą ir paliko varžovus įvariuose. Tačiau jis savo raundą pradėjo nešvytėdamas su paukšteliu 1 ir 3 taškuose, o įleisdamas dvigubą bogey rezultatu 2. Nepaisant to, Olesenas išliko savo žaidime ir įmušė puikų erelį 8 balais su medžio šūviu į vėliavą. Dienos pabaigoje jis ir toliau laimėjo šešių metimų persvarą prieš savo tautietį Rasmusą Højgaardą.

Thorbjørn Olesen grįžo su savo geriausiu golfo žaidimu ir laimėjo šiek tiek mažiau nei metus po paskutinės pergalės. Pasaulio reitinge jis pakilo į 57 vietą ir 6 vietą lenktynėse į Dubajų.

Puikus mūsų trispalvės Frédéric Lacroix pasirodymas. Paskutinėje dalyje susietas su dviem danais, Lacroix šioje rungtyje Emyratuose užėmė 3 vietą. Jis pakilo į 17 vietą lenktynėse į Dubajų ir 234 vietą pasaulio reitinge.

Mike'as Lorenzo-Vera patenka į geriausiųjų 15-uką užėmęs gerą 13-ą poziciją.

Norėdami rasti galutinę Ras Al Khaimah čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.