Pagaliau įvyko Worst Enemies Brooks Koepka ir Bryson DeChambeau rungtynės. Šis dvylikos duobučių susitikimas buvo naudingas floridiečiui: jis laimėjo 4 ir 3 bei laimėjo 5 rungtynes.

Šaltinis: per twitter @BKoepka

Penktasis „The Match“ leidimas įvyko šį penktadienio vakarą Las Vegase. Ji priešinosi dviem amerikiečių bombonešiams Brooksui Koepka ir Brysonui DeChambeau.
Šie labdaros susitikimai dažnai siūlo reginį ir aiškų dialogą tarp žaidėjų. Dienos komentatorius buvo ne kas kitas, o Lefty, dar žinomas kaip Philas Mickelsonas. Neseniai šeštą majoro titulą iškovojęs amerikietis kairiarankis buvo kuo arčiau dviejų žaidėjų ir nepraleido progos pasiųsti kelių kastuvų.

Golfo pasaulis manė, kad abu žaidėjai palaidojo kirvį paskutiniame Ryderio taurės turnyre, kurį daugiausia laimėjo JAV, tačiau taip nebuvo. Likus kelioms savaitėms iki susitikimo, abu vyrai nenustojo bendrauti įsiterpę žiniasklaida, aiškindami, kad šį bandymą susitaikyti ir garsųjį apkabinimą Ryder taurės spaudos konferencijoje visame pasaulyje surengė tik jų komandos draugai: info arba nuodai įtampai pakelti?

Susitikimas greitai pasisuko Brookso Koepkos naudai. Padalijęs 1 duobutę, jis laimi 2, 5 ir 6, tada 8, o po to padalija devintąją duobutę ir pasiima pergalę. Brysonui DeChambeau nepavyks laimėti nė vienos susitikimo duobės – tai vienintelis kaliforniečio žygdarbis, važiavimo varžybas laimėjo 402 jardų mina.

Vakarą du žaidėjai užbaigė, be kita ko:
"Turite klausimų? Nuo Koepkos iki žurnalistų atlikus dėjimą, kad 3 duobutėje būtų atliktas 6UP.

DeChambeau taip pat įsitraukė į žaidimą, paklausdamas Koepkos: „Kodėl tau to nepadarius PGA ture? »Po smūgio į vėliavą mažoro ketverto nugalėtojo;
Brooksas, kuris suskubo atrėžti: „Aš tikrai norėjau tave paplušėti“.

Floridietis ir kalifornietis vis dėlto demonstravo pagarbą susitikimo metu, o vėliau ir nuoširdų rankos paspaudimą rungtynių pabaigoje.
Dabar tikimės rasti šiuos du pagrindinius nugalėtojus per svarbius susitikimus dėl puikių mūšių.

Koepka / DeChambeau dvikovoje rasti skylę po skylės: Cliquez ici.