Emily kristine pedersen kuris paskutinio rato pradžioje turėjo 6 taktų persvarą, „Tipsport Czech Ladies Open“ laimėjo keturiais smūgiais prieš austriją Christine Wolf. Prancūzijos pusė Camille Chevalier, (73, +1) finišavo 17-oje vietoje -6, tuo tarpuEmilie Alonso (74, +2) užėmė 57 vietą prie +3.

LET: Emily Kristine Pedersen laimi „Tipsport Czech Ladies Open“

Emily Kristine Pedersen - © Tristan Jones / LET

„Emy Kristine Pedersen“ laimėjo „Ladies European Tour“ turnyrą laimėdama „Tipsport Czech Ladies Open“, užsitikrindama antrąją savo sėkmę Europos turo varžybose 24 m. Ir užsitikrindama pirmąją vietą „Race to Costa del Sol“ varžybose.

Danų (71 (-1) kortelės, finišavusios paukščio erelio, autorius triumfavo ties -17 keturiais smūgiais prieš Austriją Christine Wolf (67).

Paskutinį ratą Pedersenas pradėjo su šešių taktų persvara, tačiau jo pranašumas buvo tik vienas smūgis, kai jis pateko į 17, po to, kai buvo 16.

Tačiau danas atsigavo žetonu 3 metrų atstumu ir pavertė savo bandymą pirmuoju finalo paukšteliu, po to 18-ą kartą finišavusiu didžiuliu finišu, grąžindamas 25 metrų ilgio erelį paskutiniam penketui.

Pedersenas iškovojo pergalę surinkęs 17 balų pagal nominalią vertę, keturiomis daugiau nei austrė Christine Wolf, kuri įjungė šilumą 67 be klaidų.

„Aš negalvojau apie rezultatą iki 16 dienos ir man buvo pasakyta, kad žengiau tik vienu žingsniu priekyje, todėl 17-osios paukštis man buvo labai svarbus“, sakė Pedersenas, kuriam dabar daugiau nei 200 taškų yra aišku „Race to Costa del Sol“ turnyrinės lentelės viršuje.

„Šis erelis buvo premija. Tai buvo galimybė gauti kamuolį iš tokio toli, bet buvo gerai jį gauti, aš tai atsiminsiu. "

Pirmą kartą LET pergalę „Indian Open“ laimėjo Pedersen 2015 m., Tačiau jos pasirodymas nuo to laiko smuktelėjo pripažindama, kad nėra tikra, ar vėl gali grįžti į aukščiausią lygį.

Norėdami peržiūrėti rezultatus: Cliquez ici