Paskelbta 31 m. Gegužės 2022 d naujienos.
„Sport Passion Trophy“: 2022 m. leidimo rezultatai
70-ą kartą vykusiame „Sport Passion Trophy“ turnyre dalyvavo 29 geriausių sportininkų, kartu sudėjus visas disciplinas.
Varžybų žaidimo formulė buvo kova dėl dviejų ir tai buvo SKI RUGBY duetas, kuris laimėjo 2022 Trophy su Florence MASNADA ir Arthur GOMES.
TAEKWONDO komanda laimėjo konkursą tinkle, Stevens BARCLAIS ir Jean Philippe LUSTYK Kaip ir kiekvienais metais UFOLEP asociacija surengė daugybę sportinių užsiėmimų (šaudymas lazeriu, šokiai i-dance, futbolas dronu ir kt.). čekis už 4000 jų integracijos per sportą veiksmams paremti.
Šiame leidime dalyvavo:
- ATLEKA: Véronique MANG, Guy DRUT
- Irklavimas: Thomas BAROUKH, Guillaume RAINEAU, Mickaël MARTEAU
- BILJARDAS: Christophe'as LAMBERTAS, Johanas LOREKAS
- BOBSLEIGAS: Michelangelo MARIE CALIXTE, Eric LE CHANONY, Georges RAVIER
- BOKSAS: Zakaria ATTOU, Julien LORCY
- žirgų lenktynės: Dominique BOEUF, Philippe BRUNEAU, Thierry THULLIEZ
- KĖLINIS: Stéphane PINCK
- FUTBOLAS: Alain ROCHE, Nicolas DOUCHEZ, Eric PECOUT, Franck QUEUDRUE
- GOLFAS: Benjamin JAILLET
- GIMNASTIKAS: Isabelle SEVERINO, Pascalis EOUZAN
- RANKINIS: Didier BARRE, Alain CHOLET, Christophe LASSAUT
- LAIKOS REKIS: François MANGE
- Ledo ritulys: Fabrice HURTH, Patrick ROLLAND, Cyril de HERRYPON
- DZIUDO: Priscilla ir Astrid GNETO, Loïc KORVAL
- JUJITSU: Bertrand AMOUSSOU, Antonio DA COSTA
- LONGBOARD: Marine CORREIA
- MMA: Morgan CHARRIERE
- Čiuožimas: Philippe CANDELORO, Gwendal PEIZERAT, Vanessa GUSMEROLI, Stanick JEANNETTE, Matthieu JOST, Jean Christophe MBONYINSHUTI, Dominique DENIAUD
- VEDĖLĖS: Frédéric BEAUCHENE
- NARDAVIMAS: Maxine EOUZAN
- REGBI: Artūras GOMESAS
- Šuoliai su kartimi: Philippe'as HOUVIONAS, Vanessa BOSLAK
- Slidinėjimas: Florencija MASNADA
- VANDENS SLIEDĖJIMAS: Patrice'as MARTINAS
- SNIEGLENTAS: Paul Henri DE LE RUE, Sylvain DUFOUR
- KVOŠAS: Camille SERME
- TAEKWONDO: Mamedy DOUCARA, Stevens BARCLAIS, Mickaël BOROT
- TENISAS: Jean Paul LOTH
- Šaudymas iš lanko: Romain GIROUILLE, Michael TAUPIN, Sébastien PEINEAU
- BURĖJIMAS: Marc THIERCELIN
Konkurso rezultatai:
Bendri rezultatai:1-asis bendrasis prizas – slidinėjimo regbis
2-asis bendrasis prizas – rankinis
3-asis bendrasis prizas – futbolas
|
Grynieji rezultatai:1-asis grynasis prizas – Taekwondo
2-asis grynasis prizas – žirgų lenktynės
3 grynasis prizas – Dailusis čiuožimas
|
Daugiau informacijos: Cliquez ici
Skaityti paskutinis mūsų straipsnis ta pačia tema:
„Sport Passion Trophy“: kasmetinis golfo renginys čempionams!