Sei Young Kim paskelbė „Rolex“ naują 2020 metų žaidėją po dviejų pergalių šiame sezone ir užimtos antrosios vietos CME grupės turo čempionate - paskutiniame sezono turnyre LPGA ture.

„Sei Young Kim 2020“ metų „Rolex“ žaidėjas

Sei Young Kim - © LPGA

„Sei Young Kim“ šį sezoną surinko 118 taškų su dviem pergalėmis „KPMG“ moterų PGA čempionate ir „Pelican“ moterų čempionate, kurį pristatė „DEX Imaging & Konica Minolta“. Korėjietis taip pat pateko į „Diamond Resorts“ čempionų turnyrą (T10), „Gainbridge LPGA“ Boca Rio mieste (7-oji vieta) ir „Walmart NW Arkansas“ čempionate, kurį pristatė „P&G“ (T5).

"Tai puiku, nes mes su Pauliumi sunkiai dirbome ir šiais metais pasiekėme milžiniškų rezultatų", - sakė Kim, kuri 2015 m. buvo pavadinta Louise Suggs „Rolex“ metų naujoku. „Esu labai dėkingas visiems aplinkiniams, kaip mano tėvai, paskui mano treneris ponas Mėnulis ir taip, mano šeima. Taip, aš esu labai dėkingas visiems. "

Metų „Rolex“ žaidėjų reitinge „Inbee Park“ užėmė antrą vietą po Kim ir pelnė 112 taškų. 2020 m. Parkas laimėjo „ISPS Handa Women's Australian Open“ ir metus baigė su septyniais kitais 10 geriausių rezultatų iš 13 pasirodymų, įskaitant tris finalininkus, „Diamond Resorts“ čempionų turnyre, KPMG moterų PGA čempionate ir Amerikos savanoriams. Klasikinis. Po dviejų „LPGA Drive On“ čempionato pergalių - „Inverness Club“ ir „LPGA Classic Marathon“, kurias Dana pateikė su trim geriausiais 87-kos už 10 startų, Danielle Kangas buvo 13 taškai.

Prestižinį „Rolex“ metų žaidėjo apdovanojimą pirmą kartą įteikė LPGA 1966 m. Moteriškos LPGA turo žaidėjos gauna taškus už kiekvieną oficialų Amerikos turo turnyrą, remdamosi 10 geriausių vietų, o aukščiausias balas laimėjo prestižinį. garbė kiekvienais metais. Taškai padvigubėja už kiekvieną iš penkių „LPGA Grand Slam“ keltuvų - ANA Inspiration, KPMG moterų PGA čempionatą, JAV moterų atvirąjį, AIG moterų atvirąjį ir Evian čempionatą.