Ir trys – amerikietei Rose Zhang, kuri trečią kartą iš eilės laimėjo Marko H. McCormacko medalį už geriausios pasaulio žaidėjos mėgėjų titulą.

Rose Zhang buvo karūnuota 3-ią kartą geriausia mėgėja pasaulyje

Rose Zhang buvo karūnuota 3-ią kartą geriausia mėgėja pasaulyje – nuotraukos kreditas R&A

Trečiadienį amerikietė Rose Zhang iškovojo Marko H. McCormacko medalį už 2022 m. Pasaulio mėgėjų golfo reitingo® (WAGR®) metų žaidėjo titulą.

Tai jau trečias Zhang McCormack medalis iš eilės, lyginant su ankstesniais trigubais medalių laimėtojais Leona Maguire ir Lydia Ko. Tai 101-oji savaitė iš eilės Pasaulio mėgėjų golfo reitingo® viršūnėje, iškart po Maguire ir Ko, kuriems rekordas priklauso 135 ir 130 savaičių. bendros lyderių lentelės viršūnėje.

Zhangas turėjo dar vienerius išskirtinio golfo metus – pirmame kurse Stanforde laimėjo pirmuosius tris pasirodymus Molly Collegiate Invitational, Windy City Collegiate Classic ir Stanford Intercollegiate. Taip ji tapo pirmąja Stenfordo žaidėja – vyru ar moterimi – laimėjusia pirmuosius tris startus koledže ir nepatekusi į 10 geriausių per pirmuosius septynis startus.

Užsidirbusi lygiąją 12 vietą Augustos moterų nacionaliniame mėgėjų čempionate, Zhang laimėjo NCAA 1 diviziono moterų čempionatą trimis smūgiais. 19-ojo gimtadienio proga ji gavo ANNIKA apdovanojimą už Metų koledžo golfo žaidėją. Tada ji iškovojo antrąjį Stenfordo NCAA komandos titulą, laimėdama paskutinį žaidimą.

Zhangas prisidėjo prie JAV komandos pergalės prieš Didžiąją Britaniją ir Airiją Curtis taurės turnyre Merione – laimėjo dvi iš keturių rungtynių.

Zhang taip pat puikiai pasirodė savo pagrindiniuose čempionatuose – laimėjo Smyth Salver kaip geriausias mėgėjas AIG Women's Open Muirfield mieste, užėmė lygiąją 40 vietą US Women's Open, kurį pristatė ProMedica, ir užėmė lygiąją 65 vietą Amundi Evian čempionate. Vėliau šį mėnesį ji varžysis už JAV komandą pasaulio moterų mėgėjų komandų čempionate.

Zhang sakė: „Mano mėgėjų karjera ir toliau yra neįtikėtinai naudinga. Trečią kartą būti pavadintam McCormack medalio laureatu – tai mano nuveikto darbo ir aplinkinių palaikymo įrodymas. Tai užbaigia neįtikėtinus metus ir mane dar labiau motyvuoja ateinančiam sezonui.

R&A ir USGA kiekvienais metais kartu apdovanoja McCormack medalį. Jis pavadintas Marko H McCormacko, kuris įkūrė sporto rinkodaros kompaniją IMG ir buvo didžiulis mėgėjų golfo gerbėjas, vardu.

Profesorius Steve'as Otto, „The R&A“ vyriausiasis technologijų pareigūnas, sakė: „Pastaruosius trejus metus Rose žaidė itin aukštu lygiu ir nuolat demonstravo, kokia talentinga yra golfo žaidėja. Sveikinu ją su nuostabiu laimėjimu trečius metus iš eilės laimėjus McCormack medalį. Rose labai prisidėjo prie mėgėjiško golfo visame pasaulyje ir yra verta šio pripažinimo. Laukiame tolesnės sėkmės.

USGA čempionatų direktorius Johnas Bodenhameris sakė: „Rose ir toliau daro tai, ko mes nematėme jau kurį laiką mėgėjų žaidime. Jos talentas trasoje yra neprilygstamas, bet dar svarbiau, kad sektinas pavyzdys jaunajai kartai ir tai, kaip ji reprezentuoja žaidimą, yra žavinga ir įkvepianti. Visi mes, dirbantys USGA, sveikiname ją su šiuo išskirtiniu pasiekimu ir nekantraujame pamatyti, kas jos laukia toliau.

Pasaulio mėgėjų golfo reitingas, palaikomas Rolex, buvo sukurtas 2007 m., kai buvo pradėtas vyrų reitingas. Vyrų reitingą sudaro beveik 3 reitingo varžybų, kuriose reitinguojami 300 žaidėjai iš 4 šalių. Moterų reitingas buvo pradėtas 629 m., jo kalendoriuje yra apie 110 2011 įvykių, kuriuose dalyvauja daugiau nei 2 300 žaidėjos iš 2 šalių.

Apie WAGR®
Pasaulio mėgėjų golfo reitingas® / WAGR®, apimantis moterų ir vyrų reitingą elitinių žaidėjų mėgėjams, siūlo R&A ir USGA kaip pasaulinę golfo paslaugą. Įtraukdama ir vertindama mėgėjiškus ir profesionalius renginius visame pasaulyje, WAGR skatina tarptautinį konkurencingų žaidimų vystymąsi. Reitingai siekia būti išsamiausi ir tiksliausi golfo reitingai, efektyviai lyginant žaidėjus iš viso pasaulio, kurie galbūt niekada nesusidurs tiesiogiai. Ją gali naudoti nacionalinės federacijos ir mėgėjų bei profesionalių renginių ir turų organizatoriai kaip atrankos į turnyrą kriterijus ir išimčių, nacionalinės komandos atrankos ir apdovanojimų už nuopelnus tikslais.