Pirmoji pergalė Wei-Ling Hsu, kuris laimėjo „Pure Silk“ čempionatą River Course Kingsmill kurorte, Williamsburge, Virdžinijoje. Pergalė taip pat suteikia 26 metų taivaniečiui bilietą į JAV moterų varžybas, kurios vyks birželio 3–6 dienomis San Francisko olimpiniame klube. Perrine Delacour et Albanas Valenzuela abu finišavo dvidešimtuke.

„Wei-Ling Hsu“ nugalėtoja, „Delacour“ 16 vieta gryno šilko čempionate

Wei Ling Hsu „Pure Silk“ čempionato nugalėtojas surenka savo pirmąją pergalę „LPGA Tour“ turnyre - LPGA nuotr

Intensyvios emocijos Wei-Lingui Hsu, kai per interviu jis atvyko į 18-ąją dieną.
Vargu ar ji išreiškė ašaras akyse ir gerklę.

Dėka erelio 15-osios ir paukščio 16-osios, 26-erių metų taivanietė sekmadienį dviem smūgiais laimėjo gryno šilko čempionatą už savo pirmąją pergalę LPGA ture.

Su paskutine 68 kortele, kurią skiria keturi paukščiai ir trys vežimai. hsu jo 271-ame turnyre iš viso dalyvavo 13 (-147). " Tai pati gražiausia diena mano gyvenime Hsu išreiškė.

Wei Ling Hsu liko tvirtas prieš savo žaidžiančią partnerę tailandietę Morija Jutanugarnas (70 m.) 15-osios pradžioje įvyko dviejų smūgių pranašumas, kuris buvo lemtingas, pripažindamas dvigubą bagį, kurį iliustruoja du išvažiavimai iš bunkerio ir trys putos.

Paklausta, kas leido jai pralenkti save paskutiniame ture, Hsu dėkojo visiems, išskyrus save.

» Prisimenu viską, ką man pasakė treneris ir šeima, ypač praėjusią naktį “, - paaiškino Hsu. „Jie man pasakė, kad ir koks būtų rezultatas, jie didžiuojasi manimi ir žino, kad esu geras žaidėjas. "

Amerikietis Jessica kartus nepaisant paskutinės skylės vežimėlio, užėmė podiumą surinkęs 274 taškus ir galutinę 70 kortą.

Sara Kemp (70) skambino 275, ėjimas geriau nei Lizettė Sala (71) ir Wichanee meechai (69).

Kanadietis Brooke Henderson pakilo į 10-ą vietą, žaisdama geriausią savo turnyro dieną (67). „Ontarian“ turi penkis paukščius, įskaitant keturis grįžus devynis.

Perrine Delacour

Perrine Delacour po trijų pirmų ratų pagal parą (70, 71, 67), prie 10 geriausių vartų paskutinio rato pradžioje, Orlande (JAV) įsikūrusiai prancūzei paskutinė diena buvo sudėtingesnė nei ankstesnių. Vienintelis šio savaitgalio varžybų prancūzas grįžo į paskutinę 73 (+2) kortą, užimdamas 16-ą vietą prie -3, o tai buvo antras geriausias dvidešimtukas „LPGA Tour“ sezone.

Šveicarai Albanas Valenzuela šią paskutinę varžybų dieną lenkė prancūzę, o 4 paukščiai šiame konkurse užkopė 13-ta.