Prancūzai dalyvaus vakarėlyje šią savaitę vyksiančiame „Portuguese Open“ – turnyre, kuriame dalyvaus „Challenge Tour“. Atkrintamosiose „Golf Royal Obidos“ atkrintamosiose varžybose dalyvaujant trims prancūzams Pierre'as Pineau pagaliau laimėjo puikios erelio stygos dėka, įveikęs savo varžovus prie vartų. Šiame „Portuguese Open“ jis kelia savo pirmąją pergalę tarp profesionalų ir šuolis pasaulio reitinge: yra 378-as.

Pierre'as Pineau laimėjo „Challenge Tour“.

Pierre'as Pineau – ©@Challenge_Tour per Twitter

Šis „Portuguese Open 2022“ turnyras „Royal Obidos Spa & Golf Resort“ bus labai sėkmingas prancūzų stovyklai. Atsižvelgdami į antrąjį Europos turo divizioną, „Challenge Tour“, mūsų trispalvės šią savaitę išsiskyrė taip, kad atkrintamosiose varžybose tarpusavyje varžėsi trys prancūzai: Pierre'as Pineau, Félixas Mory ir Davidas Ravetto.

Šie trys vyrai iš tiesų įveikė keturis ratus ties -15 žyma, todėl atkrintamosiose varžybose jie turėjo pasipriešinti. Ši staigios mirties kova mums padovanojo reginį, o ypač puikų golfo metimą, nurodantį nugalėtoją. Pierre'as Pineau tiesiog pataikė į turnyro ženklą – stygą ereliui 5 duobutės par 18 nuo pirmosios atkrintamosios duobutės.

Jaunam prancūzui pavyko patekti į atkrintamąsias, nepaisant pirmosios dienos 74 (+2). Tada jis žaidė golfą kortomis 66-66-67 ir iškovojo pirmąją profesionalų pergalę. Dabar jis pasaulio reitinge užima 378 vietą.

Todėl Félixas Mory ir Davidas Ravetto šiame „Portuguese Open“ finišavo antri.

Jeong weon Ko nebus pasirašęs tą dieną, kurią tikėjosi šiam paskutiniam turui. Šeštadienio vakarą jis buvo lyderis, o sekmadienį jis grąžino 73 (+1) kortelę už 8 vietą. Jerome'as Lando-Casanova taip pat finišavo 8-as.

Gary Stalas pasirašė geriausią sekmadienio kortelę su super 64 (-8). Tai leidžia jam pakilti į 12 vietą turnyrinėje lentelėje.

Taigi jie yra šeši prancūzai, patenkantys į 15 geriausių.

Norėdami rasti visą šio „Portuguese Open“ pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici.