Paskutinio turo pradžioje pirmavo trimis šūviais, kolumbietei Mariajo Uribe kelias buvo ilgas. Dėka paskutinio paukštelio, kai ji buvo 18 metų, ji laimėjo vienu smūgiu prieš anglę Bronte Law. Gaila anglės, kuri paskutiniame rate kurį laiką buvo lyderė. Emma Grechi pirmą kartą baigia prancūzų kalbą Australijoje. Dėl sumos -5 ji atsidūrė 10 pozicijoje vos už 12 geriausių.

Lenktynių Australijoje pabaigoje laimi Mariajo Uribe

Mariajo Uribe laimėjo lenktynių Australijoje pabaigoje – Autoriai: Tristant Jones / LET

Paskutinė Kolumbijos golfo žaidėjo Mariajo Uribe diena! Lyderis paskutinio turo pradžioje, turėjome palaukti iki paskutinės Magenta Shores Golf & Country Club aikštyno duobės, kad pamatytume Uribe triumfavimą. Dėka paskutinio paukštelio, ji laimėjo vienu smūgiu prieš anglę Bronte Law.

Jai 34-eri, tai pirmoji oficiali pergalė tarp profesionalų – 2007 m. ji iškovojo JAV moterų mėgėjų trofėjų.

Bronte Law, nepaisant jo pastangų ir paskutinio 67 turo (-5), finišavo antras, skiriant vieną smūgį nuo pergalės.

Emma Grechi užbaigia geriausią šios savaitės trispalvę „Magenta Shores“ golfo ir užmiesčio klube. Nors antrojo rato rezultatas buvo sunkus, Grechi puikiai užbaigė savo savaitę – 74 (-69) yra 3 vietos sinonimas.

Pauline Roussin-Bouchard paskutiniame ture taip pat žaidė mažiau nei lygiai. Su -3 ji užima 21 vietą moterų NSW Open turnyre.

Sunki paskutinė diena kitoms trims prancūzėms. Céline Herbin su paskutine korta 78 (+6) užėmė 49 vietą, o Camille Chevalier ir Nastasia Nadaud užėmė 63 vietą.

Norėdami rasti galutinę moterų NSW Open lyderių lentelę: Cliquez ici.