Buvusi pirmoji pasaulio lyderė Lydia Ko sau suteikia 15e pergalę LPGA trasoje už savo 21 metus ir nutraukė beveik dvejus metus trukusį badą „Mediheal“ čempionate po atkrintamųjų varžybų skylės. Céline Boutier pateko į 15 geriausiųjų

Lydia Ko - © PMillereau / KMSP

Ko laimėjo priešais Minjee Lee pirmoje erelio atkrintamųjų varžybų skylėje, buvęs pirmasis pasaulio žaidėjas po dvejų metų be pergalės vėl atsidūrė lyderių sąrašo viršuje. Praėjus penkioms dienoms po 21-ojo gimtadienio šventimo, Naujosios Zelandijos gyventojai pakėlė trečiąjį titulą Lake Merced golfo klube.

Ko atidavė paskutinę 71 (-1) kortelę, kad prisijungtų prie Lee virš stalo ties minus -12, kuris finišavo solidžiu 68.

« Nuostabu, kad po šešių skylių buvau +3, Pranešė Ko. Bet aš pasakiau sau + Koncentruoti, viskas vis dar įmanoma + ir man pavyko labai gerai žaisti grįžus ir kai tas putas krito .... O Dieve ! Tai buvo putas, pergalė ant 73-osios skylės su fantastišku ereliu, kuri netgi galėjo patekti į albatrosą su šiek tiek didesne sėkme.

Nuo metų pradžios Australijos ir LPGA grandinėse koncertuojanti australė Minjee Lee, būdama beveik 22 metų, geriausiai pradeda sezoną, o 10 m.

Kinė Shanshan Feng, turinti trečią vietą keturiais smūgiais iš atkrintamųjų varžybų, patvirtina savo vietą pasaulyje pirmaujanti, kartu su angele Charley Hull ir amerikiete Jessica Korda priešakyje po 54 skylių. Prancūzijos pusėje sveikiname Céline'ą Boutier, kuris finišavo 15 geriausių (15-oje vietoje) dėka dviejų paskutinių paukščių 17-oje ir 18-oje vietoje. Céline Herbin taip pat finišavo pagal par (28, -1). Perrine Delacouras užėmė 58 vietą su paskutine kortele 81 (+9). Karine Icher po dviejų dienų, praleistų visiškai šalia (78–79).