Paskutinės 69-osios dienos (-3) dėka amerikietė Lexi Thompson laimėjo šią „Aramco Team“ seriją Niujorke, dviem smūgiais aplenkdama duetą Brooke M. Henderson (CAN), Madelene Sagstrom (SUE). Nelly Korda, paskutinėje dalyje siejama su Lexi Thompson, galiausiai savo turnyrą baigė 4 vietoje. Geriausia prancūzė Pauline Roussin-Bouchard užėmė 15 vietą.

20221016_Lexi-Thompson-primeta-a-New-York_01

Lexi Thompson laimėjo Niujorko Aramco Team Series per Twitter @LETgolf

Po trijų „Aramco Team Series“ turų Niujorke „Trump Golf Links“ trasoje amerikietė Lexi Thompson laimi, nes jos bendras rezultatas -11. Ji pasirašo dvi kortas po 71 (-1), tada 65 (-7) per pirmuosius du turus, prieš baigdama turnyrą su 69 (-3). Nepaisant trijų bogey, amerikietė pasirašo šešis paukščius, kad laimėtų trimis smūgiais aplenkdama savo pirmuosius persekiotojus.

Su -8, kanadietė Brooke M. Henderson ir švedė Madelene Sagstrom dalijasi antrąją vietą šioje „Aramco“ komandų serijoje Niujorke.

Nelly Korda, buvusi pasaulio raketė 1, paskutinėje dalyje per paskutinį ratą nesugebėjo pasitraukti iš žaidimo ir iškovoti pergalę. Ji užėmė 4 vietą rungtyje su paskutiniu ratu, o bendra suma -7.

Pauline Roussin-Bouchard šiame turnyre Niujorke užėmė 15 vietą ir puikią paskutinę kortelę iškovojo 69 (-3).

Agathe Sauzon taip pat pasirašė tarp 20 geriausių šio turnyro „Trump Golf Links“ tinkle. Paskutiniame rate ji žaidė mažiau nei 71 (-1) už galutinę 18 vietą.

Norėdami rasti visą šios Aramco Team Series reitingą Niujorke: Cliquez ici.