„Pelican“ moterų čempionate Floridoje puikaus imperijos žaidimo dėka į pergalę iškovojo amerikietė Nelly Korda. Turėdama -14, ji iškovojo naują trofėjų LPGA ture, laimėdama prieš Lexi Thompson ir Allisen Corpuz. Pauline Roussin-Bouchard patenka į 20 geriausių ir užėmė 17 vietą.

Nelly Kordos rečitalis apie „Pelican“ moterų čempionatą

Nelly Korda laimėjo Pelican moterų čempionatą per Twitter @LPGA

Paskutinės 64 (-6) kortelės dėka Nelly Korda iškovojo aštuntąją pergalę LPGA turo turnyre, laimėdama Pelicano moterų čempionatą. Amerikietis per šias tris golfo dienas tiesiog išsivyniojo, per turnyrą praleidęs tik vieną farvaterių. Ji laimėjo vienu žingsniu priekyje Lexi Thompson ir pasirašė anekdotišką bogey 18 duobutėje.

Paskutiniame rate Lexi Thompson nedaug pritrūko, tačiau jos du bogeys sugrįžimo pradžioje tikrai atmetė jai pergalę. Allisen Corpus užbaigia podiumą.

Nelly Korda buvo „Pelican“ moterų čempionato čempionė. Iki tol ši pergalė buvo paskutinė jo pergalė LPGA ture. Su šia pergale LPGA ture Nelly Korda vėl tampa 1-a pasaulio lydere. Pasaulio golfo sosto ji neužėmė nuo 2021 m. sausio mėn.

Pauline Roussin-Bouchard šiame Pelikano moterų čempionate užima 17 vietą. Savo turnyrą ji pradėjo su super 65 (-5), o vėliau grąžino kortas 71 (+1) ir 69 (-1). Sumoje -5 jauna prancūzė iš pergalės įveikė devynis smūgius.

Céline Boutier įveikė „Cut“ per šį renginį Floridoje, tačiau finišavo toli nuo pergalės. Prancūzų numeris 1 užima 62 vietą su +2.

Norėdami rasti visą šio „Pelican“ moterų čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.