Jennifer Kupcho pergalė Meijer LPGA Classic už Simply Give, kuri iškovojo antrąjį karjeros titulą po atkrintamųjų varžybų su čempione Nelly Korda ir aire Leona Maguire. Céline Boutier savo savaitę baigė 40 metimų nuo lyderės XNUMX-oje vietoje.

Meijer LPGA Classic: Jennifer Kupcho iškovojo pergalę po įspūdingų trijų atkrintamųjų varžybų

© cafeapamate per Twitter

Jennifer Kupcho sekmadienį „Meijer LPGA Classic“ turnyre „Simply Give“ pradėjo sunkiai, tačiau 25-erių futbolininkė po įspūdingų atkrintamųjų varžybų su čempione titulą ginanti Nelly Korda ir aire Leona Maguire atšoko ir iškovojo antrąjį karjeros titulą. Grąžinus 71 (-1) kortelę paskutiniame Meijer LPGA Classic ture.

Kupčo dvigubas bogey'as ant 3 ir bogey 6 atsiliko iki (-14) trimis šūviais nuo Kordos, bet ji greitai atšoko su ereliu ant 5 par-8 ir paukščiuku ant 9, kad sugrįžtų į. (-17) vienu žingsniu priekyje. Korda pasiekė rekordą su paukščiuku, būdamas 10, o abu žaidėjai sumušė 12 ir baigė (-18). Tačiau Maguire'as neliko pokalbio nuošalyje. Ji 13 ir 14 d. žaibavo vienas prieš kitą, kad pereitų į (-17) – tuo metu nuo persvaros atsiskyrė vienu tašku – paskutinėje duobėje parašė paskutinį paukštelį, kad grįžtų vadovauti Meijer LPGA Classic 18 m. pateikė.

Kai kartelė buvo nustatyta, Kupcho užėmė 16-ą vietą, o Korda – 18-ą, išlygindamas Maguire'ą ir priversdamas patekti į atkrintamąsias tris žaidėjus. Atrodė, kad reikalai baigėsi, kai Kupcho pataikė antrąjį savo metimą iš jardo su 8 geležimi pirmoje atkrintamųjų varžybų duobutėje, tačiau ji nepataikė į erelio dėjimą. Po trijų Kordos metimų Kupcho ir Maguire'as grįžo į tritaškį, o galiausiai Maguire'o trumpas praleidimas lėmė Kupcho antrąją karjeros pergalę LPGA Toure ir kartu su juo susijusį 375 000 USD prizinį fondą.

Žr. Šį pranešimą "Instagram"

Įrašas, kurį bendrino LPGA Tour (@lpga_tour)

„Maniau, kad jai pasiseks“- tarė Kupcho. „Kai ji pataikė arti duobės, o aš vis tiek turėjau dėti nuo krašto, maniau, kad tai nelaimė, nes drebėjau ir praleidau tokio pat ilgio dėjimą. Bet kai tik įsijungiau, jau žiūrėjau į taisyklių pareigūną, kad pereičiau prie kitos skylės. Sąžiningai, tai buvo tiesiog šokas. Ji nuvyko į Duke, o aš – į Veik Forestą. Aš tiek daug su ja žaidžiau, ji niekada nepraleidžia dėjimų. Aš tikrai buvau šoke“.

Ši pergalė Meijer LPGA Classic įvyko praėjus dviem su puse mėnesio po to, kai Kupcho iškovojo pirmąją pergalę Rolex Chevron čempionate šiais metais, tačiau ši pergalė turi šiek tiek kitokį poveikį, ypač Tėvo dienai.

„Manau, kad šis yra net geresnis nei pirmasis asmeniškai“- tarė Kupcho. „Praėjusį „Chevron“ turą turėjau tokią persvarą, todėl išėjus iš to turo su aukščiausios klasės žaidėjais, turnyrinė lentelė buvo sausakimša per kelis smūgius, todėl buvo tikrai įtempta. didžiuojuosi savimi, kad iš to išėjau. Šįryt sakiau sau, kad turiu paskambinti (tėčiui), bet kartojau sau: „Ne, mes jam paskambinsime po turo su trofėjumi rankoje“ ir džiaugiuosi, kad galiu tai padaryti dabar. »

Nors trigubai per pirmąją atkrintamųjų varžybų duobutę buvo skausmingi, Nelly Korda iš savaitės Blythefield užmiesčio klube pasisėmė daug teigiamų dalykų. Laiko praleidimas toli nuo golfo leido Rolex reitingo Nr. išvykti šį sezoną.

„Kovojau, kad sugrįžčiau į devintuką ir patekčiau į atkrintamąsias“, – sakė Korda, kuri patenka į trečiąjį geriausių penketuką šį sezoną. „Deja, kartais tu turi, o kartais ne. Jei būtumėte man pasakę prieš tris ar keturis mėnesius, kai buvau greitosios pagalbos skyriuje, kad būsiu čia, būčiau labai laiminga. »

Lydia Ko, „Rolex“ reitingo 4-oji vieta, sekmadienį įveikė 68, 4 žemiau paros ir užėmė ketvirtą solo (-17), o žaidėjų kvartetas „Meijer LPGA Classic“ turnyre liko penktoje vietoje – 16 žemiau par. , įskaitant LPGA Tour naujoką Atthaya Thitikul ir 2015 m. Meijer LPGA Classic čempioną Lexi Thompson. 11 kartų LPGA turo nugalėtojas Brooke'as Hendersonas ir Wei-Ling Hsu patenka į 10 geriausių 15 pozicijų.

Céline Boutier savo ruožtu finišavo gerokai prieš paskutines rungtynes, įveikusi Blythefield užmiesčio klubo maršrutą (-1). Clamart gimtoji užima 40 vietą, esant -8, 12 metimų nuo atkrintamųjų varžybų, o rezultatas be didelio ryškumo, dėl kurio ji praranda reitingą „Race to the CME Globe“ (1 vieta). Nepaisant to, artėjant KPMG moterų PGA čempionatui, kuris ketvirtadienį prasidės Kongreso užmiesčio klube (Merilendas) ir kur ji susitiks su Perrine Delacour, Pauline Roussin-Bouchard ir Agathe Laisné, prancūzė Nr. 3 galės pasikliauti keturios kortos žemiau nominalo, padarytos iš eilės šiame parengiamajame XNUMX-iojo metų pagrindinio turnyro turnyre.