Pietų Afrikos sirgalė Caitlyn Macnab skrido paskutinį ratą ir laimėjo aštuonis smūgius „Jabra Ladies Classic“, skaičiuodama Pietų Afrikos „Sunshine Ladies“ turą. Prancūzė Émie Peronnin užima gražią 9 vietą, „Manon Gidali“ nugalėtoja praėjusią savaitę užėmė 11 vietą.

„Jabra Ladies Classic“: „Caitlyn Macnab“ nugalėtoja, Emie Peronnin 9-a

„Jabra Ladies Classic“: mėgėja Caitlyn Macnab laimi 8 smūgiais

Mėgėjas Caitlyn Macnab pralėkė diskusijas, laimėdamas šią „Jabra Ladies Classic“
antrasis metų „Sunshine Ladies Tour“ turnyras Glendoverio golfo klube netoli Johanesburgo.

Jauna Pietų Afrikos Respublika, finišavusi -12, rikiuodama tris ratus iki 70 metų (69-68-67 m.) Ir pasiūlė sau tik 19 metų - pirmąjį savo jaunosios karjeros trofėjų su profesionalais, aplenkdama tautiečius Nicole 8 smūgiais. Garcia ir Lindi Coetzee (-4).

Šeštas pagal praėjusių metų (SLT) eilę Émie Peronninas užsitikrino gerą devintą vietą po ypač solidaus paskutinio rato.

prancūzė grąžino vieną iš keturių kortelėje registruotų kortelių - 70 (-2), kurią sudarė keturi paukščiai ir du vežimėliai. Užbaigusi +5 sumą, ji pakimba 13-oje vietoje pagal Pietų Afrikos trasos, kurioje dabar dominuoja vietinė Nicole Garcia, nuopelnų eilę.

Garcia taip pat buvo lygus antram turnyre (iš viso -4), lygus su savo tautiete Lindi Coetzee, tačiau aštuoniais smūgiais atsiliko nuo kitos Pietų Afrikos Respublikos: Caitlyn Macnab. Pastarasis, vis dar mėgėjas, skrido per renginį sulygindamas tris balus iki 70 metų, o jo 67 (-5) pasiūlė jam, tik 19 metų, pirmą savo jaunosios karjeros trofėjų su profesionalais.

Prancūzijos atstovas Manonas Gidali sužaidė 73 (+1) ir finišavo 11-oje pozicijoje prie +6, trečias grandinės reitinge. Astrid Vayson de Pradenne (78 m.) Užėmė 28 vietą +12, o Anne-Lise Caudal (83 m.) 32 vietą užėmė +15.

Kitos „Super Sport Ladies Challenge“ datos - balandžio 21 d., Trečiadienį, balandžio 23 d., Penktadienį, Gary Player Country Club mieste Sun City.