Dėl geležinio šūvio į vėliavą ir naujo paukščiuko 72-oje duobėje Guido Migliozzi yra karūnuotas šio „Cazoo Open de France 2022“ čempionu. Jis vienu šūviu lenkia daną Rasmusą Højgaardą, lyderį nuo pirmojo rato. Paulas Barjonas finišavo geriausias prancūzas, užlipęs ant prizininkų pakylos trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Guido Migliozzi pergalę „Golf National“.

Guido Migliozzi „French Cazoo Open“ nugalėtojas – „Getty Images“.

Guido Migliozzi trečią kartą laimėjo „DP World Tour“ turnyre „Cazoo Open de France“ dėl meistriško smūgio ir paukščio 72-oje duobėje. Jis laimėjo vienu žingsniu aplenkdamas norvegą Rasmusą Højgaardą.

25-erių futbolininkas visą dieną „Le Golf National“ buvo puikios formos ir žaisdavo devynias, penkias iš eilės nuo 6 iki 10 duobutės. Geriausius jis išsaugojo paskutiniam, kartu įveikdamas įspūdingą 18 duobučių, vieną iš sunkiausias parketas turo istorijoje. Guido Migliozzi tiesiog pataikė puikų šūvį, 5 geležis praėjo labai arti erelio, užbaigdamas jo lenktynes ​​už kelių metrų nuo vėliavos.

Tada italas grąžina pergalės dėjimą, po šio smūgio į vėliavą, dėjimą, kuris leidžia išlyginti trasos rekordą 62 (-9), o svarbiausia – dėjimą, kuris jam garantuoja pergalę šiame „Cazoo Open de France“ 2022 m. .

Turnyro lyderis Rasmusas Højgaardas po kiekvieno iš pirmųjų trijų raundų finišavo vienu šūviu už Migliozzi, paskutinę kortą 68 (-3). Paulas Barjonas finišavo geriausias prancūzas, 3-ias kartu su Thomasu Pietersu ir George'u Coetzee.

Guido Migliozzi po pergalės: „Nuo 2019-ųjų kelias buvo ilgas, iki šiol labai ilgas. Praėjusiais metais žaidžiau labai labai solidžiai ir buvau labai arti pergalės. To ir ieškojau. Šis sezonas buvo keistas. Iš manęs daug tikėjosi. Žaidžiau didelius turnyrus, Majorai. Mano tikslai buvo labai aukšti, bet aš tiesiog nežaidžiau gerai. Tada pradėjau treniruotis kitaip ir labai sunkiai dirbau, o štai dabar esu su trofėjumi rankose ir tai yra nuostabu. »

Norėdami rasti visą Cazoo Open de France lyderių lentelę: spustelėkite čia.