Sekmadienį Gainbridge'o čempionato nugalėtoja Nelly Korda šį ketvirtadienį tęsia pasirodymus „Drive On“ varžybose su 67 (-5) ir dalijasi lyderio poziciją su savo tautietėmis Jennifer Kupcho ir Austine Ernst. Geriausia trispalvė Perrine Delacour yra 29-a (-1), Céline Boutier - 53-oje vietoje (+1).

„Drive on Championship“: Nelly Korda tęsia pasirodymą!

Nelly Korda - © LPGA

Nelly Korda sužaidė šį pirmąjį raundą kartu su savo vyresniąja seserimi Jessica, už dviejų ilgių (69 m.) Ir 1-osios pasaulio vietos Jin Young Ko (75 m.), Kuris grąžino devynias skyles sunkiu 40-uoju ženklu.
Vienas iš penkių Nelly paukščių atsirado artėjant 15 m.

Sausio mėnesį LPGA AU „Diamond Resorts“ atidarymo turnyre triumfavusi Jessica Korda už dvigubą bagį laimėjo šešis kartus.

Jo mažoji sesuo Nelly praėjusį savaitgalį laimėjo, tačiau jie nelaiko savęs varžovais.

„Tai įdomu labiau už viską“, - sakė Nelly. Mums labai smagu būti kartu lauke “

Kupcho turėjo keturių iš eilės paukštelių iš eilės.

Ernstas pelnė du bugius iš eilės, bet savo turą baigė septyniais paukščiais; ji sugrįžo devynis iš 31 judesio.

Jingas Yanas ir Jaye Marie Greenas žaidė 68-erius.

Jessica Korda ir Lydia Ko yra peletone tarp 10 žaidėjų, turinčių 69 m.

„Golden Ocala“ klubas yra žinomas dėl savo garsių skylių, įskaitant tris iš „Augusta National“ ir du iš „Old Course“ St Andrews.

Norėdami sužinoti pirmaujančiųjų sąrašą: Cliquez ici