Dalase gyvenanti prancūzė Céline Boutier vakar iškovojo pergalę turnyre „Energy Producers Texas Women's Open“ prieš Texan Cheyenne Knight. Šis apšilimo turnyras, nepriklausantis LPGA grandinei, žymėjo moterų turnyrų atnaujinimą JAV.

Céline Boutier laimi „Texas Women Open“

Céline Boutier - © Šiaurės Teksaso PGA per „flickr“

Celine Boutier, stipriai startuoja „Old American“ golfo klube Kolonijoje, Teksase. laimėjęs Teksaso pirmąjį pakartotinį turnyrą - „Energy Producers Texas Women's Open“. „Ile-de-France de Montrouge“ komanda laimėjo puikiai surinkusi bendrą rezultatą -14, penkiais smūgiais aplenkusi amerikietę „Cheyenne Knight“.

Ji pakilo į aukšto reitingo viršūnę dėka nuostabaus 64 antrajame ture 7 (-7), padarydama tuščią bet kurio vežimėlio kortelę

Riteris, kuris praėjusį rudenį čia laimėjo „Amerikos savanorių klasę“, pasibaigus naujokų sezonui, nepaisant to, kad paskutiniame etape buvo lygus 67 ir išlygino Céline'ą Boutier, to nepakako teksasiečiui, kuris baigė tris smūgius (-11).

2019 m. Céline Boutier laimėjo „ISPS Handa Vic Open“ Australijoje savo pirmąją LPGA pergalę po trejų metų „Tour“. Paskutiniame „US Women Open“ ji užėmė T-5 vietą ir praėjusį rudenį Solheimo taurėje Europos komandai iškovojo pergalę 4-0-0.

Kristen Gillman iš Ostino atsiliko, užimdama trečią poziciją (-5), o Yu Liu, buvusi Céline Boutier komandos draugė „Duke“ (abu buvo titulą iškovojusios „Blue Devils“ komandos nariai) NCAA 2014 m.), Užėmė 4 vietą 4 vietoje.

Iš viso šeši LPGA žaidėjai finišavo geriausiųjų dešimtuke. Tarp jų Lindsey Weaver liko penkta pagal 10 pagal nominalą, o Brittany Lang, 2 m. pagal.

„Stanford“ klube pažadėjęs žaisti Austino gyventojas Sadie Englemannas mėgėjų rezultatą pasiekė žemiausiu balu pasidalindamas septintąja vieta.

Kenzie Wright, senjorė iš Alabamos, dalyvavusi „Crimson Tide“ sąraše su Gillmanu, užėmė 10 vietą solo su par.

LPGA žaidėjai Stacy Lewis ir Gerina Piller, abu Solheimo taurės veteranai, buvo tarp penkių žaidėjų, kurie finišavo 11-oje vietoje.