Paskutinio turo pradžioje lyderė Céline Boutier baigia savo turnyrą galutine 68 kortele (-3) ir baigia turnyrą -11, vienu smūgiu lenkdama škotę Kylie Henry. Ji tapo 6 -ąja prancūze, laimėjusia „French Open“.

Céline Boutier laimėjo „Lacoste Ladies Open de France“

Céline Boutier laimėjo „Lacoste Ladies Open de France“ - nuotrauka Tristanas Jonesas - LET

Šis 2021 m. „Lacoste Ladies Open de France“ leidimas ištesėjo visus savo pažadus. Po dviejų 68 ir 66 kortų bei viso -8 taškų Céline Boutier išvyko į paskutinį turą, pirmaudama prieš du artimiausius persekiotojus: Kylie Henry (Škotija) ir Magdalena Simmermacher (Argentina).

Šis paskutinis turas labai greitai tapo prancūzų ir škotų dvikova.

Po dviejų žaidėjų rezultato -3 ir dėl to nepasikeitusio skirtumo, Céline Boutier paskutines 9 skyles pradėjo su 11 ir 12 skylių bangiais.

Todėl Kylie Henry buvo vienintelė lyderė 13 skylės pradžioje.

5 skylės 14 punkte Céline Boutier nuleido savo trečiąjį šūvį šalia vėliavos ir grąžino savo putlį, kad pakeistų savo galimybę paukšteliui.

Todėl abi moterys 15 -ojo sezono pradžioje gavo tą patį rezultatą.

Po tris taškus ant 15,16, 17 ir 18 skylių abu žaidėjai surinko lygiąsias XNUMX -ajai.

Po važiavimo bunkeryje Céline Boutier padėjo savo kamuolį į žalią dešimties metrų paukštį.

Tuo tarpu škotas po klaidingo mačo palieka 1,5 metro metimą lygiosioms ir galimam atkrintamajam.

Tai buvo neskaičiuojant tobulo prancūzės putt'o, paskutinio sėkmingo puto paukščiui ir pergalės turnyre. Kylie Henry finišavo antra -10. Magdalena Simmermacher, taip pat paskutinėje dalyje, ant podiumo finišavo trečioje vietoje -8.

Dukart Solheimo taurės laimėtoja pakeičia Céline Herbin, kuri 2015 metais laimėjo „French Open“.

Šis sekmadienis neabejotinai nusišypsojo prancūzėms. Anais Meyssonnier ir Pauline Roussin Bouchard prisidėjo prie pergalės paskutiniame rate ir abu finišavo trečioje vietoje -8.

Prasidėjusi 11-oje pozicijoje, Pauline Roussin Bouchard grąžino geriausią dienos kortelę, gavusi 66 (-5): vieną bugį keturiems paukščiams ir erelį 14 skylėje.

Anais Meyssonnier grąžina 69 (-2) kortelę su keturiais paukščiais dviem bogey.

Į geriausiųjų dvidešimtuką pateko Emma Grechi ir Céline Herbin su 20 kortele (-69).

Emma Grechi finišavo 16 -oje vietoje -3, o Céline Herbin -20 -oje vietoje -1.