Neseniai LPGA Drive On Championship laimėtoja Nelly Korda šią savaitę tęsia dar vieną pergalę Kalifornijoje. Pirmoje atkrintamųjų varžybų duobėje sužaidusios paukštės dėka ji laimėjo Fir Hills Serie Pak čempionatą, kuris turėtų leisti jai vėl įsitvirtinti pasaulio soste. Tai jau 10 amerikiečio sėkmė LPGA. Ryanas O'Toole'as, kurį atkrintamosiose nugalėjo Nelly Korda, nepaisant visko, atgaivina šį gerą rezultatą, per pastaruosius mėnesius praleidęs daugybę pjovimų.

Nelly Korda laimėjo Fir Hills Serie Pak čempionatą per Twitter @LPGA

Nelly Korda triumfuoja Palos Verdes Estates. Paskutinio turo priešakyje daugkartinė LPGA turo nugalėtoja amerikietė turėjo atkrintamosiose kovoti su savo tautiečiu Ryannu O'Toole. Dvi moterys, finišavusios ties -9, apsisprendė iš pirmosios staigios mirties duobės. Nelly Korda smogė ankstyvoje dvikovoje su paukšteliu ir laimėjo Fir Hills Serie Pak čempionatą. Tai jau antroji jo pergalė iš eilės, kuri turėtų leisti jam susigrąžinti pirmąją vietą pasaulio reitinge.

Todėl Ryann O'Toole finišavo antras ir grįžo į vėžes, praleidęs daugybę pjūvių. Ji nukrito į 142 vietą pasaulyje.

Charley Hullas pagaliau užėmė 10 vietą šioje rungtyje Kalifornijoje. Vis dėlto vienu šūviu atsiliko nuo lyderių, kai liko dvi duobutės, anglė viską išbandė šiose paskutinėse duobėse. Deja, ji finišavo su dvigubu bogey būdama 17 metų ir sulaukusi 18 metų.

Sunki paskutinė diena pirmųjų dviejų ratų lyderei Malia Nam. Paskutinę savo dieną jaunoji naujokė surinko 76 (+5) su daugybe bogey. Ji vis tiek finišavo garbingoje 22 vietoje.

Norėdami rasti galutinę „Fir Hills Serie Pak“ čempionato lyderių lentelę: Cliquez ici.