Vedoucí po dvou kolech Vairana Heck tento týden zazářila na golfovém hřišti Biltmore a nakonec skončila druhá. Za muže se přihlásil Hugo Le Goff, skončil 34.

Vairana Heck během Solheim Cup Junior - © LET

Na 58. ročníku turnaje Junior Orange Bowl International Golf Championship byli na hřišti dva Francouzi:  Vairana Heck a Hugo Le Goff. Tento amatérský turnaj sdružující mnoho nejlepších mladých hráčů se odehrál na golfovém hřišti Biltmore v Miami. Právě na tomto paru 71 navrženém v roce 1925 Donaldem Rossem se tito mladí golfisté vyvinuli během  čtyři dny.

Vedoucí po dvou kolech díky dvěma kartám 67 (-4) a 71 (PAR) přenechává Vairana Heck v sobotu večer místo lídra Kolumbijce Marii Jose Marinové, autorce skvělých 63 (-8). Hráč Solheim Cupu vyráží do posledního kola v poslední části po boku lídra, ale už ho nedožene. Skončila na druhé pozici tři rány od vítězství. Během tohoto týdne v Miami podepisuje karty 67-71-69-72. Byla to nakonec Maria Jose Marin, která si v tomto posledním kole udržela první pozici a vyhrála s celkovým výsledkem -8.

Na straně gentlemanů vyhrává Floridský Nicholas Prieto s celkovým skóre -8. Začínal jako čtvrtý se šesti údery za vedoucím hráčem, podepsal nejlepší kartu minulého kola s 65 (-6) a zároveň využil nevýrazné hry vedoucího Jaye Brookse za 73 (+2) a s' chytit za vítězství.

Hugo Le Goff, jediný Francouz zapojený do akce, skončil ve středu tabulky na 34. místě s celkovým skóre +13. Po kartě v PAR během prvního kola bude mít hráč Paris Country Club v následujících kolech větší potíže. Tento týden podepisuje karty 71-74-76-76.