Třináctá etapa 13 trofeje pořádané Open Golf Clubem se konala 2018. června na golfovém hřišti Biarritz le Phare.

• Fotografie: DR

Bylo to na velkolepém golfovém hřišti v Biarritz le Pharee etapa ročníku trofeje „Na cestě do roku 2018“ organizovaného Open Golf Club v roce 2018. Bylo to v zataženém počasí s jednou nebo dvěma dešťovými pasážemi, které 74 hráčů dokázalo čelit tomuto krásnému kurzu, kde byly uspořádány 4 soutěže v přesnosti a soutěž v dámském a pánském pohonu, aby se tento krásný den sportu a pohody vylepšil. .

Kromě toho je každá etapa trofeje En route pour 2018 kvalifikační akcí o místo ve finále organizovaném Christianem Cévaërem ve dnech 3. a 4. listopadu na golfovém turnaji Golf National a o místo k účasti na Ryder Cupu, který se bude konat ve dnech 27. – 30. Září nabízí Open Golf Club na každém slavnostním předávání cen!

89 hrubé a čisté body k získání místa ve finále

Gratulujeme vítězným týmům a zejména týmu Grégoire Jouan a Alexandre Fagret, kteří vyhráli 1er Čistá cena s velmi dobrým skóre 48 bodů a týmu Jean Edouard Sabouraud (index 2,6) a Timothy Brandt (index 4,3), který vyhrál 1er Hrubá cena s velmi dobrým skóre 43 bodů, tj. 7 pod par! A právě tentýž tým vyhrál kvalifikaci pro finále, když v souhrnu hrubého a čistého získal skóre 89 bodů, 43 hrubého a 46 čistého, bravo 2! Také díra v 1 byla vytvořena na jamce č. 5 Delphine Vaugelade, gratuluji.

A právě ve velmi přátelské atmosféře byl slavnostní předávání cen pořádán Claude Rousseau, golfový ředitel a Hervé Decléty z Open Golf Club, kde všichni doufali, že vyhrají místo pro účast na Ryder Cupu. nebo vyhrajte jednu z mnoha cen, které nabízí Open Golf Club a jeho partneři, Novotel, Henriot, Decayeux Paris, Golfathome, Gras Savoye Berger Simon, Domaine des Remparts, Glenfiddich, Figaro Golf, Golf Magazine, Golf +, Journal du Golf, plavební dráhy a dámské houpačky.