Podívejte se na to nejdůležitější ve videu Leader of the Ascendant LPGA ve prospěch dobrovolníků Amerika 2023, kde od prvního kola s kartou 64 (-7) Hyo Joo Kim již nepustila svou vedoucí pozici a skončila na prvním místě ze stupně vítězů. Je to její šesté vítězství na LPGA Tour. Céline Boutier po klidnějším víkendu nakonec v tomto podniku v Texasu obsadila 6. místo.

Hyo Joo Kim byla tento týden imperiální v Texasu na kurzu The Colony. Lídr z prvního kola se skvělou kartou 64 (-7), jednou z nejlepších karet týdne, se soustředil na konec turnaje. S celkovým výsledkem -13 na The Ascendant LPGA, z něhož těžili dobrovolníci z Ameriky, korejská hráčka vyhrála s náskokem čtyř ran před svými prvními pronásledovatelkami. Toto je její 6. vítězství na LPGA Tour, vítězství, které by jí mělo umožnit ukořistit několik míst ve světovém žebříčku, když předtím byla sedmá.

Céline Boutier na pódiu večerního Cutu nenašla o víkendu svůj rytmus. Navzdory dobrým hrám (o víkendu chyběly pouze tři fairwaye) hraje francouzská jednička v sobotu nad par a v neděli v paru. V tomto podniku v Texasu nakonec obsadila 1. místo za -13.

Chcete-li zobrazit žebříček Ascendant LPGA: Klikněte zde