Třináctá etapa Team Cupu se konala v neděli 23. června 2019 na kurzu Servanes, celkem se jí zúčastnilo 58 účastníků. Gratulujeme vítězům soutěže!

TEAM CUP Otevřená Servanes Golf Club (13)

© Otevřete golfový klub

Pod nádherným sluncem bylo 58 účastníků schopných soutěžit a pokusit se získat své místo ve velkém finále! Připomínáme, že každá fáze TEAM CUP je také kvalifikační fází pro umístění ve finále organizovaném Christianem Cévaërem 26. a 27. října na golfovém hřišti Yvelines a na národním golfovém hřišti!

Hráči nejen ocenili stav kurzu, ale také mnoho soutěží, které pro ně byly uspořádány (3 smíšené soutěže o přesnost a soutěž Ladies and Gentlemen Drive).

73 kumulace hrubého a čistého

Gratulujeme vítězným týmům a zejména týmu André Chabert (index 10.6) a François Scisco (index 10.6), který vyhrál 1er Hrubá cena s 31 body (5 nad par). Gratulujeme také týmu složenému ze Sandry (index 15.7) a Jérôme Clément (index 21.2), který skončil 1er v síti a 1er remizoval pro hrubý a čistý se 73 body, vedle Nicolase (index 12.9) a Jules Valroff (index 26.5).

A právě ve velmi dobré atmosféře se konal slavnostní předání cen v klubovně, vedený ředitelem Jeanem Badea, prezidentem AS Michelem Belguiralem a Gaëlle Gofficovou, obchodní a marketingovou manažerkou společnosti Provence v Open Golf Club.

Velká část účastníků byla přítomna, aby věděla o výsledcích a četných cenách, které nabízí Open Golf Club a jeho partneři, Decayeux Paříž, Pommery, Wilson Staff, Golfathome, Gras Savoye Berger Simon, Air France, Figaro Golf, Golf Magazine, Journal Golf a dámská houpačka.

TEAM CUP: 3 přesné soutěže:

• Díra č. 2 Pommery: Anne Levy (1.50 m)
  • Díra č. 6 Decayeux: Jules Valroff (1.39 m)
  • Otvor č. 15 Boisset: François Vial (3.10 m)

• 2 noci v destinaci Open Golf Club: Louis Marcon

Bohužel, klub Servanes utratí 12th celkové klasifikace s 146 body a nezúčastní se velkého finále.

Sledujte výsledky po každém kroku na našem webu a sledujte, jak se hodnocení neustále vyvíjí 😊

Další kroky:

Další kroky: Yvelines a Barbaroux 30. června, Château des Vigiers a Ammerschwihr 7. července, Seignosse 27. července, Le Touquet 7. srpna, Soufflenheim 15. srpna, Les Bouleaux 31. srpna a La Wantzenau 7. září.

Další informace: opengolfclub.com