Šestá soutěž Team Cupu se konala v neděli 19. května 2019 na hřišti Alsace Golf Links s celkem 52 účastníky. Gratulujeme prvním 2 týmům v souhrnu hrubé a čisté, díky jejich výkonům se Alsace Golf Links stal číslem 1 v prozatímní obecné klasifikaci!

TEAM CUP Otevřený golfový klub Alsace Golfové odkazy (68)

Fotografický kredit: Open Golf Club

Navzdory bouřlivým předpovědím dokázalo 52 účastníků soutěžit a pokusit se získat své místo ve velkém finále! Připomínáme, že každá fáze TEAM CUP je také kvalifikační fází pro umístění ve finále organizovaném Christianem Cévaërem 26. a 27. října na golfovém hřišti Yvelines a na národním golfovém hřišti!

Hráči ocenili nejen údržbu kurzu, ale také mnoho soutěží pro ně organizovaných (3 soutěže smíšené přesnosti a soutěž Ladies and Gentlemen's Drive). Gratulujeme Sophie Hirlemann (index 4.1), která zvítězila v soutěži Drive Gras Savoye Berger Simon s obrovským nájezdem ze vzdálenosti 242 metrů!

88 bodů v hrubé a čisté akumulaci, nový rekord!

TEAM CUP Otevřený golfový klub Alsace Golfové odkazy (68)Gratulujeme vítězným týmům, zejména týmu Hans-Joachim Specker (index 3.9) a Oliver Johannes (index 4.4), kteří vyhráli 1. hrubou cenu se 42 body (tj. 6 pod par) a 46 body v síti, jejich skončit celkově první s 88 body. Drží tak nový rekord týmového poháru, který byl dříve na 84. Velké gratulace také týmu složenému z Joachima Muehmela (index 4.9) a Andrea Meinke (index 27), který vyhrál síť 1. ceny se 48 body a kteří skončili celkově na druhém místě v hrubém a čistém skóre s 87 body (39 hrubých bodů). Tyto dva týmy jsou proto aktuálně kvalifikovány do Velkého finále!
A ve velmi dobré atmosféře proběhlo slavnostní předávání cen v klubovně, kterou pořádal David Abercrombie, manažer klubu.

Velká část účastníků byla přítomna, aby věděla o výsledcích a četných cenách, které nabízí Open Golf Club a jeho partneři, Decayeux Paříž, Pommery, Boisset, Wilson Staff, Golfathome, Gras Savoye Berger Simon, Air France, Figaro Golf, Golf Magazine , Golf Journal a dámské houpačky.

TEAM CUP: 3 přesné soutěže

• Otvor 4: Decayeux: Jacques Denizot (1.80 m)
  • Otvor č. 8 Boisset: Hans-Joachim Specker (1.17 m)
  • Díra č. 12 Pommery: Carola Stotz (1.03 m)

TEAM CUP: Drive soutěže:

• Soutěž Dame Gras Savoye Berger Simon: Sophie Hirlemann (242 m)
  • Soutěž Messrs Gras Savoye Berger Simon: Joachim Muehmel (254 m)

TEAM CUP: losování

• Jednoleté předplatné digitální verze Figaro: Hervé Keller
  • 6měsíční předplatné časopisu Golf Magazine: Michael Tribe & Marie Schuster
  • 2 noci v destinaci Open Golf Club: Mauri Lattunen

Alsace Golf Links se posunul na 1. místo v celkové klasifikaci se 175 body před Hardelot klubem (170 bodů)!

Sledujte výsledky po každém kroku na našem webu a sledujte, jak se hodnocení neustále vyvíjí 😊

Další kroky: Opio Valbonne 1. června, Marseille La Salette 2. června, Pont Royal 2. června, Biarritz Le Phare 9. června, Grand Avignon 16. června, Servanes 23. června, Les Yvelines a Barbaroux 30. června Château des Vigiers a Ammerschwihr 7. července, Seignosse 27. července, Le Touquet 15. srpna, Les Bouleaux 15. srpna a La Wantzenau 7. září.

Další informace: opengolfclub.com