Sung Hyun Park podepisuje své první vítězství v sezóně s kartou 66 (-5) v závěrečném kole Volunteers of America LPGA Texas Classic zkrátil na 36 jamek kvůli obtížným povětrnostním podmínkám, které se vyskytly na začátku akce. V sobotu podniknuté druhé a poslední kolo skončilo v neděli vítězstvím parku Sung Hyun. Toto je jeho první v sezóně a jeho třetí v kariéře na profesionálním okruhu.

Fotografie: DR

Dvacetiletá golfistka, která je na pátém místě na světě, dosáhla v posledním výletu orla, pěti ptáků a dvou kočárků.

Američanka Lindy Duncanová excelovala na posledních 18 jamkách, které dokončila s kartou 64 (-7). Tento výkon jí umožnil poklesnout ze 16. na sekundu a skončit pouze jedním úderem vítěze. Duncan nasadil osm birdie a dopustil se jedné chyby.

Čínský Yu Liu (66) skončil třetí, dva údery od vůdce.

Brooke M. Hendersonová měla nejlepší výsledek mezi Kanaďany, když skončila 23., osm úderů za Parkem. Ontarian zakončil turnaj kolom 68 (-3).

Ontarians Brittany Marchand (71) a Alena Sharp (73) se umístily na 57. a 68. místě. Quebecer Anne-Catherine Tanguay (75) skončila na 99. místě, čtyři údery nad par. Nakonec Lorie Kane (73) obsadila 132. místo poté, co získala kumulativní hodnotu 153 (+11).

Nezapomeňte, že Quebecer Maude-Aimée LeBlanc odstoupil z akce po prvním kole 75 (+4).

Céline Boutier v top 15

Céline Boutier, která byla v neděli během posledního kola v pohodě, vrátila vynikající kartu 67 (-4), aby obsadila 12. místo finále soutěže Volunteers of America LPGA Texas Classic. Toto je jeho druhá top 2 v řadě na LPGA.

Se šesti birdie, včetně tří na jejích posledních čtyřech jamkách, proti pouze dvěma bogey, se Francouzka dokázala vyšplhat na 12. místo, celkově na -5. Týden po 15. místě v San Francisku bývalý světový amatér č. 1 potvrzuje, že jeho série neúspěšných škrtů na začátku sezóny je součástí staré historie.

Zobrazení výsledkové tabulky: Cliquez zde