Byla to nakonec Shannon Tan, kdo vyhrál souboj mezi ní a Alessandrou Fanali v závěrečné části Magical Kenya Ladies Open. Oba začínali jako vedoucí na -9, Shannon Tan vrátil poslední kartu 70 (-3), aby vyhrál na hřišti Vipingo Ridge. V pouhých 19 letech vyhrála Singapurka své první vítězství na Ladies European Tour. Camille Chevalierová končí svůj týden na 19. místě s poslední kartou nad par: 74 (+1).

Shannon Tan vyhrála Magical Kenya Ladies Open

Shannon Tan vyhrává Magical Kenya Ladies Open – Kredity: Tristan Jones / LET

Shannon Tan vyhrála Magical Kenya Ladies Open! Mladá 19letá hráčka, která v poslední části začínala jako jedna z vedoucích po boku Alessandry Fanali, se neostýchala a brilantně vyhrála svůj první titul na Ladies European Tour. Singapurka začala velmi důrazně třemi birdie na svých prvních třech jamkách a poté dokázala zvítězit s náskokem čtyř ran na svou italskou soupeřku. Vítězstvím na tomto prvním podniku sezóny LET se logicky ujímá vedení v evropském pořadí podle zásluh.

Alessandra Fanaliová tedy v tomto podniku v Keni skončila druhá. Italka v tento poslední den nikdy nebyla v tempu vítězky a se skóre 74 (+1) sestoupila od titulu čtyři rány.

Camille Chevalierová se v posledním kole potýkala se svou hrou. S pouhými sedmi greeny zabranými v regulaci, nejlepší trikolóra tohoto prvního evropského týdne vrací kartu 74 (+1) a obsadila 19. finálové místo na tomto Magical Kenya Ladies Open, dvanáct úderů za vítězkou.

Anne-Lise Caudal, druhá trikolóra, která překročila Cut, skončila 55. s poslední kartou, rovněž 74 (+3).

Chcete-li najít konečný žebříček turnaje Magical Kenya Ladies Open: Cliquez zde.