Po vytvoření rekordu hřiště v prvním kole JP McManus Pro-Am se skóre 64 (-8) podepisuje Xander Schauffele kartu 70 (-2) a vyhrává s náskokem jednoho kroku před svým krajanem Samem Burnsem. . Shane Lowry doplňuje pódium dvě rány od vítězství.

Xander Schauffele vítěz JP McManus Pro-Am - prostřednictvím Twitteru @JPProAm

Xander Schauffele vítěz JP McManus Pro-Am – prostřednictvím Twitteru @JPProAm

JP McManus Pro-Am byl prvním krokem v přípravě nejlepších hráčů světa na British Open. 150. The Open se bude konat příští týden v Saint-Andrews a Genesis Scottish Open i JP McManus Pro-Am jsou dobrou přípravou na přizpůsobení se Links a víceméně větrným podmínkám.

Poté, co Xander Schauffele podepsal rekord hřiště během prvního kola kartou 64 (-8), dokázal si udržet své první místo podpisem karty 70 (-2). Vyhrál o krok před Američanem Samem Burnsem. Shane Lowry skončil první v Irsku s celkovým skóre -8.

Padraig Harrington, kapitán Ryder Cupu 2021, vyrovnal v tomto druhém kole rekord hřiště Xandera Schauffeleho. Zaznamenává sedm birdie a eagle za bogey a tedy kartu 64 (-8).

Rickie Fowler konečně hraje par druhý den. Skončil šestý po boku Roryho McIlroye a Justina Thomase.

Tiger Woods končí svůj zotavovací turnaj s celkovým +7. Ve druhém kole hraje 74 (+2) se čtyřmi bogey za dvě birdie. Patří mu 39. místo.

Tým G McManus vyhrál turnaj družstev s celkovým počtem -37. Tým tvořili Mark O'Meara, Gerry McManus, Mark McManus a Cormac McManus.

Chcete-li najít konečné pořadí JP McManus Pro-Am: Cliquez zde.

Chcete-li najít pořadí týmů JP McManus Pro-Am: Cliquez zde.

Autor: Baptiste Laurensou.