Céline Boutier, Agathe Sauzon, Alexandra Bonetti, Ariane Provot, Camille Chevalier a Éva Gilly vyhráli celou středu na Ladies European Tour v roce 2017 tuto středu v Maroku.

Sagstrom získává kvalifikaci na turistické škole Lalla Aicha

Madelene Sagstrom © Tristan Jones / LET

Sagstrom ve středu v golfovém klubu Samanah ve středu vrátila poslední kartu 68 (-4) za skvělých podmínek, za 5 dní 343 (-17), o dva údery před islandskou Valdis Thora Jonsdottirovou. l.

Vedoucí od prvního kola tohoto vydání 2016 XNUMX Turistická škola Lalla Aicha, Celine Boutier se nepodařilo udržet kontrolu na konci pátého a posledního kola, které se odehrálo tuto středu v průběhu Společenský klub Samanaha v Marrákeši

Céline Boutierová, která vedla první čtyři kola, si nedokázala udržet kontrolu na konci pátého a posledního kola, s finální kartou 75 a dělenou a sdílí třetí místo na (-14) se svou krajankou Agathe Sauzonová, Němka Karolin Lampertová a australská teenagerka Celina Yuan.

© Tristan Jones / LET

Přesně 30 hráčů se kvalifikovalo do kategorie 8 LET, se snížením na -2. Hráči, kteří skončili na pozicích 31 až 66, mají právo stát se členy kategorie 9b.

Mezi hráči, kteří skončili na prvních 14 místech, je zastoupeno 30 různých zemí a mezi prvními 24.

Sagstrom, který minulý týden také vyhrál předkvalifikátor B, na Royal Golf Anfa Mohammedia, řekl: „V Maroku jsem se skvěle bavil a je hezké být tady. Golfová hřiště jsou ve velmi dobré kondici: Amelkis a Samanah byli opravdu dobří. Jen jsem se skvěle bavil a měl příležitost objevit marockou kulturu. Šli jsme dolů na velký trh a tady jsem byl opravdu šťastný. Už se nemůžu dočkat, až si udělám vánoční přestávku, ale děkuji Maroku za všechno. Bylo úžasné být tady. Držel jsem se svého herního plánu a opravdu si to užíval, protože to bylo moje poslední kolo roku 2016. Celý den jsem se jen usmál. "