Konečné pořadí PNC Championship 2022 vedou vítězové Vijay a Qass Singh, kteří zvítězili na PGA Tour v Ritz-Carlton Golf Club v Orlandu na Floridě. Tým Korda si nabízí pěkné 5. místo s posledním kolem za -11 (61), Woods team končí na společném 8. místě.

PNC Championship: vítězství pro Singhs, 5. místo pro tým Korda

© PGA Tour

V posledním kole tohoto 36jamkového turnaje zastřelili Singhs ve druhém kole v řadě -13 (59), čímž získali jednorázové vítězství nad obhájci titulu Johnem Dalym a Johnem Daly II, kteří zakončili stylově Eagle na 18. a Justin a Mike Thomasovi, kteří hráli s -26 (118). Padraig Harrington a jeho syn skončili čtvrtí v sólu, zatímco Tiger a Charlie Woods dělili osmé místo, šest za vítězi.

Singhs si odnesli vítězný podíl 200 000 $ z peněženky 1 085 000 $.

Ani Singh nezískal žádné body do oficiálního světového golfového žebříčku vítězstvím na 36jamkovém šampionátu ve hře na rány, hraném ve formátu scramble. Singhs jsou prvními vítězi této události, která se datuje do roku 1995.

Celkem 40 hráčů dokončilo turnaj v multiformátové týmové akci dříve známé jako otec-syn výzva.

Program PGA Tour 2022-2023 pokračuje v lednu Sentry Tournament of Champions.