Pauline Roussin-Bouchardová se tuto neděli na Floridě umístila v pěkné top 5 za svůj návrat do soutěže, zahřívací kolo ve druhé americké divizi. FLORIDA'S NATURAL CHARITY CLASSIC., abychom se dostali zpět do rytmu soutěží a čekali na brzký návrat na LPGA Tour.

Pauline Roussin-Bouchardová během Q-Series - prostřednictvím Twitteru @BirdieFrance

Pauline Roussin-Bouchardová byl začátkem roku dvakrát přítomen na okruhu LPGA.
Jelikož po těchto dvou turnajích nezískal dostatečnou kategorii, rozhodl se pro dva následující turnaje mini tour na asijském okruhu, Varoise, aby udržela rytmus soutěže, a rozhodla se spojit s Florida's Natural Charity Classic, první setkání sezóny na nižší úrovni.

13. na začátku posledního kola po dvou prvních kolech dokončených v 70 a 73, Pauline Roussin-Bouchardová, caddyed Sébastienem Clémentem, podepsala vynikající poslední kartu 69 (-3), aby se vrátila na 5. pozici pět délek od vítězné Korejky. Park Kum Kang.

Julie Aime, která zahajuje svou třetí sezónu na Epson Tour, se každým dnem překonávala a svůj týden zakončila s kartami 74, 73 a 71 a skončila na povzbudivém 28. místě. Agathe Laisne skončil na 43. místě po druhém 72 za sebou.

Další turnaj Epson Tour, Carlisle Arizona Women's Golf Classic, se bude hrát od 17. do 20. března v Arizoně: nebudou chybět Julie Aimé, Agate Laisné a Emma Broze, která se vrátí.

Chcete -li zobrazit celý žebříček: Cliquez zde