V Saúdské Arábii se hrála dvě kola a je to Thajka Patty Tavatanakit, která se umístila na vrcholu Aramco Saudi Ladies International Presented By PIF s celkovým počtem -8. Má dvě rány před Dánkou Nicole Broch Estrup a Belgičankou Manon De Roeyovou. Céline Herbin a Emma Grechi jsou jediné dvě Francouzky, které se dostaly do cutu a jsou na 36. a 46. místě. Pauline Roussin-Bouchardová náhle propásla střih.

Patty Tavatanakit během druhého kola Aramco Saudi Ladies International Presented By PIF

Patty Tavatanakit během druhého kola Aramco Saudi Ladies International Uvádí PIF – Kredity: Mark Runnacles / LET

První turnaj „Aramco“ se koná tento týden v Rijádu v Saúdské Arábii a po dvou kolech vede 24letá Thajka Patty Tavatanakit. Se součtem -8, 66 (-6) a 70 (-2) je Tavatanakit o dvě rány před Aramco Saudi Ladies International Presented By PIF před Dánkou Nicole Broch Estrup a Belgičankou Manon De Roey.

Hned za nimi najdeme skupinu čtyř hráčů včetně Léony Maguire, která v tomto druhém kole zažila skvělý golfový den. Poté, co Maguire zahájil svůj turnaj kartou 76 (+4), zaznamenal tento pátek 64 (-8) a obsadil všechny greeny v regulaci 18/18. Nahrazuje se touto krásnou 4tahovou kartou od thajského vůdce

Dvě Francouzky budou hrát tento víkend v Rijádském golfovém klubu. Céline Herbinová a Emma Grechiová se umístily na 36. a 46. místě. Škoda Céline Herbinové, která výrazně klesla v žebříčku po skóre 75 (+3). Po prvním kole byla 8. s pěknou kartou 70 (-2) na začátku turnaje.

Pauline Roussin-Bouchardová se tento víkend přiblížila hraní. S celkovým součtem +4 a jednou ranou příliš si mladý francouzský hráč málem vybojoval místo na tento víkend.

Chcete-li najít kompletní žebříček Aramco Saudi Ladies International prezentovaný PIF: Cliquez zde.