Japonka Nasa Hataoka získává svůj druhý letošní titul na LPGA Tour. S celkovým skóre -16 vyhrála jedním úderem honícího se dua: Eun -Hee Ji a Minjee Lee. Céline Boutier skončila první ve Francii, na 34. pozici.

NWA Championship: Nasa Hataoka vítězí, Céline Boutier 34. místo

Nasa Hataoka - © LPGA přes Twitter

Na hřišti Pinacle Country Club bylo mistrovství Walmart NW Arkansas, které představila společnost P&G. S těsným žebříčkem po dvou kolech nakonec vyhrál Japonec Nasa Hataoka

Se třemi kartami 65-65-67 skončila na vrcholu žebříčku na -16.

Korejec Euh -tee Ji a Australan Minjee Lee dokončili jeden úder na -15.

Minjee Lee, vítěz Evian Championship v play -off, tentokrát neproměnil poslední šanci v play -off. Po birdie na par 3 ze 17 se Australan objevil na začátku jamky 18 se zpožděním. Dosáhla par jen na 72. jamce a nechala vítězství vyklouznout.

V první dvacítce je mnoho hráčů amerického Solheim Cupu:

Danielle Kang skončila čtvrtá na -14, Lexi Thompsonová skončila osmá na -11, Jennifer Kupcho skončila šestnáctá na -10, Mina Harigae umístila jeden úder za -9, na devatenáctém místě.

Další hráč Solheim Cupu, tentokrát Evropan, také okupuje devatenácté místo, Dane Nanna Koerstz Madsen.

Tohoto turnaje se zúčastnily tři Francouzky.

Céline Boutier, nedávná vítězka Ladies Open de France, skončila nejlepší Francouzka na -7. Dává tři karty do 70. let, v letech 69-69-68.

Perrine Delacourová, po dobrém turnaji v Portlandu, zakončila svůj týden na -3 s kartami 70-71-69. Skončila na 63. pozici.

Céline Herbin neprochází CUT. S kartami 71 a 72 skončila na +1, dva zásahy z CUT.

Autor: Baptiste Laurensou.

Chcete -li zobrazit celý žebříček: Cliquez zde