Mi jung hur vyhrává Ladies Scottish Open. 29letá Jižní Korejka podepíše své třetí vítězství v kariéře za deset let čtyřmi délkami za svým krajanem Jeong-Eun Lee a Thajci Morija Jutanugarn. Celine Boutier jediná Francouzka v sestřihu skončila týden po svém velmi pěkném šestém místě na British Open žen na 24. místě.

Mi_Jung_Hur_Champione 2019

Mi Jung Hur vyhrál 2019 Ladies Scottish Open

Mi Jung Hur, brilantně vyhrál Ladies Scottish Open, před svým krajanem o čtyři délky  6. Jeongeun Lee a Thajci Morija Jutanugarn. Hur vyhrál své první LPGA Tour od roku 2014 ve skotském North Berwicku v neděli na Ladies Scottish Open Aberdeen Standard Investments. Se čtyřmi hráči v čele v posledním kole byl Hur nejpřesnější na zpáteční devítce a zaznamenal šest birdie s novým rekordem kurzu -20.

«Mým cílem dne bylo užívat si golf, zůstat v suchu v dešti a soustředit se na mou hru, “ řekl Mi Jung Hur. Po dešti z renesančního klubu většinu dne v neděli. "Dnes to fungovalo opravdu dobře a dalo mi to dobrý výsledek." »

Hur řekl, že 8,50 m dlouhý putt na 12. pozici, který byl jejím třetím v řadě, jí poskytl ještě větší pohodlí při zajišťování vítězství. Také řekla, že mít skotského caddyho, Gary Marshall, jí pomohlo zůstat v klidu.

"Řekl v prvním kole, počínaje číslem 1, když jsem birdie a dva bogey, pak birdie, že jsem blázen." A na 4. odpališti mi řekl: „ No tak, MJ, můžeš vyhrát tento turnaj.»« A pak řekl, že i dnes, 4., protože jsem bogey třetí. Udělal jsem tři paty. Hodně mi pomohl uklidnit se a mluvil o větru a dešti. "

Vůdce 54 jamek Jutanugarn se po drsném startu s dvojitým bogey zotavil z formy, ale nedokázal srazit paty na posledních devíti jamkách. Druhé místo je jejím nejlepším výsledkem sezóny 2019 a uvedla, že je s tímto výkonem spokojená.

«Jen jsem se snažil zůstat soustředěný na sebe, jak hraje svou hru a snaží se bavitŘekl Jutanugarn. " Nesoustřeďte se na to, co máte na mysli, ani na nic jiného. Jen si myslím, že když dobře hraji golf, měl bych mít velkou šanci tento turnaj vyhrát ... Funguje to správně a protože je vše těsné, víte, že je třeba se naučit spoustu dobrých věcí. od tohoto týdne . "

Mi Hyang Lee, vítěz Ladies Scottish Open 2017 na Aberdeen Standard Investments, skončil sám na čtvrtém místě v -15, zatímco vítěz 2018,  Ariya Jutanugarn,  byl pátý v - 13.

LEE6 PŘIPRAVEN NA TÝDEN VYP

Jeongeun Lee6, Vítězka US Open v roce 2019 poprvé na linkovém okruhu byla příjemně překvapena svým druhým místem. Nováček LPGA 2019 má kartu 71
(- 1) jeho osmé místo mezi 10 nejlepšími v sezóně.

«Víte, když jsem byl v Koreji, nebylo mnoho odkazů, takže jsem tento týden hrál jinak, “řekl Lee6. "Celkově jsem se svými skóre a jízdami docela spokojený a myslím si, že je to celkem dobré - spousta skvělých vzpomínek a hraní poprvé na skotských odkazech. »

Lee6 byla šťastná, že má za sebou letní turnaj, kde hrála 10 z 12 týdnů, a dychtivě cestovala do Kanady před CP Women's Open.

«Příští týden pojedeme do Kanady, dám si tři dny volna a půjdu se svým manažerem do Niagarských vodopádů. Takže se budu bavit a hodně si odpočinout. "

Podívejte se na plné hodnocení

Evropský tým pro Solheim Cup brzy dokončen

Kapitán evropského týmu,  Catriona Matthewová,  jmenuje své čtyři tipy na Solheim Cup 2019. Bude oznámen evropský tým jako celek  Pondělí v hotelu Gleneagles ve Skotsku.

Evropský tým se skládá z prvních tří míst v seznamu bodů LET Solheim Cup, následovaných pěti dalšími v žebříčku světového žebříčku žen Rolex a čtyřmi kapitánskými volbami.

Španělsky  Charlotte Ciganda  už povinný jako jeden z kvalifikačních bodů v seznamu bodů LET Solheim Cup před tímto týdnem. Po příjezdu T6 do Skotska  Anne Van Dam  bude si i nadále udržovat svoji pozici v LET LET Solheim Cupu  Caroline Hedwallová se kvalifikuje na poslední místo v žebříčku LET.

Gruzínská hala ,  Charley Hull, Azahara Munoz,  Caroline Massonová  et  Anna nordqvist vytvoří pět členů týmu Rolex Women's World Golf Ranking. Ponechání kapitánových čtyř tipů bude oznámeno v pondělí.

Takto skončilo ve Skotsku několik potenciálních hráčů z evropského týmu: Carly Booth (T9), Madelene Sagstrom (T17), Bronte Law (T24) a Celine Boutier (T24). Oporám o pohár Solheim Cupu Mel Reid a Suzann Pettersen pohár chyběli.

Družstvo amerického Solheim Cupu bude oznámeno 25. srpna po závěrečné kvalifikační akci CP Women's Open.

POZNÁMKY PRO HRÁČE

Klasifikace Rolex č. 79 Mi Jung Hura (66-62-70-66)

• Mezi jeho vítězstvím na Yokohama Tire LPGA Classic 112 a dneškem je 2014 startů.
  • Letos se stane na LPGA 19. různým vítězem
  • Je sedmým jihokorejským hráčem, který v roce 2019 získal LPGA titul
  • První vítěz Rolexu v roce 2009 v Cambia Portland Classic, porazil Suzanna Pettersena a Michele Redmanovou ve hře s dvěma jamkami a náhlou smrtí
  • Má kariérní vítězství na Symetra Tour
  • Děkujeme jejímu otci a vidím, jak Se Ri Pak vyhrála v roce 1998 US Women's Open, což nejvíce ovlivnilo její kariéru
  • S jeho vítězstvím získal Hur 500 bodů a měl by jít ze 48 na 24. místo v Globe Race na CME Globe s 1 077 body.
  • Hur díky svému vítězství vydělá 225 000 dolarů; v této sezoně vydělala 496 487 $ a celkem 4 393 528 $ za svou kariéru
  • Hur v souhrnu za rok 2019: 15 odehraných kol, 13 minulých škrtů, 496 487 $ ve výherách, jedno vítězství, dvě další top 10

Projekce Rolex Rankings

• Projekce Rolex Rankings ukazují, že žádný hráč nemůže tento týden překročit No.1 Jin Young Ko a No.2 Sung Hyun Park

CME GROUP CARE CHALLENGE - SKÓRE 1 ZA ST. JUDE

CME Group Cares Challenge je celoroční charitativní dárcovský program, který promění každé eso (díru v jednom) na darování. CME Group věnuje 20 000 $ za každou díru v jedné z jamek během LPGA Tour v roce 2019, se zaručeným minimálním darem 500 000 $ v dětské výzkumné nemocnici St. Jude, která připravuje půdu pro výzkum proti nemocem a porážce dětských rakovin a také proti jiným život ohrožujícím chorobám.

Ve standardní investici Aberdeen Ladies Scottish Open byly tři hole-in-one: Dame  Laura Daviesová  ACED # 5 145 yardů s použitím pitching wedge Friday, LET player  Cajsa Persson  také během druhého kola a v neděli zaútočil na pátou jamku pomocí žehličky 9  Jacqui Concolino  použil díru č. 8 o délce 13 až 0 metrů.

V této sezóně je nyní registrováno 21 es a dosud bylo vyzvednuto celkem 420 000 $.