Díky své nejlepší kartě týdne, 66 (-6), je to nakonec Belgičanka Manon De Roey, která vyhrála tuto Aramco Team Series v Bangkoku. Agathe Sauzon je první ve Francii, na 30. místě s +1.

Manon De Roey vítězí v Bangkoku – prostřednictvím Twitteru @LETgolf

Aramco Team Series, turnaj schválený Ladies European Tour, nabídl hráčkám turnaj jednotlivců a turnaj týmů.

Týmový vzorec byl vzít nejlepší dva míče na každé jamce mezi čtyřmi hráči v týmu. V této hře to byl nakonec tým Hillier, který vyhrál, tým ve složení Hillier, Chayanun, Bakker a Amatanon. Během dvou kol se těmto čtyřem hráčům podařilo dosáhnout hranice -31.

Je to nakonec Belgičanka Manon De Roey, která vítězí v soutěži jednotlivců. Belgičanka začala o dvě rány za vedoucí Patty Tavatanakitovou a v posledním kole dokázala zvrátit trend s kartou 66 (-6). Zapsala šest birdie bez chyby a vyhrála o tři rány před svou první pronásledovatelkou, Švédkou Johannou Gustavssonovou. Své první vítězství na Ladies European Tour získala ve 30 letech.

Thajka Patty Tavatanakit nakonec obsadila 3. místo. Vedoucí během prvních dvou kol, ve třetím kole hraje nad par, 73 (+1).

Agathe Sauzonová skončila první ve Francii na 30. pozici. Hraje 74 (+2) na konečné +1.

Charlotte Liautierová, druhá v týmové soutěži, která během prvních kol podepsala dvě dobré karty pod par, nakonec skončila 34. Jeho poslední den v roce 77 (+5) byl příliš penalizující na to, aby se mohl zapojit do boje o vítězství a čestná místa. Anne-Charlotte Mora díky své poslední kartě v 71 (-1) skončila rovněž na 34. pozici.

Emma Grechi je v turnaji na 39. místě s +3.

Anne-Lise Caudalová je s +4 o krok pozadu, je 41.