Vítězství pro Sung Hyun Park, který tuto neděli zajistil své šesté vítězství na okruhu LPGA, když na konci posledního kola mistrovství světa HSBC žen zajistil skvělých 64 (-8)

Sung Hyun Park triumfuje v Singapuru (Getty)

Světová dvojka nenechala své soupeřky žádnou šanci, během tohoto posledního kola v Singapuru dosáhla devíti birdie a jediného malého bogey na 8. 25letý Jižní Korea dosáhl výkonu 6krát v 1 rok a půl na LPGA okruhu!
"V loňském roce byl můj start do sezóny poměrně nestabilní, myslím, že můj trénink minulé zimy mi hodně pomohl a opravdu mi umožnil být pevnější ve své hře."dodala."Nikdy jsem si nepředstavoval, že vyhraji tak rychle ... Myslím, že po zbytek sezóny budu hrát velmi pohodlně ...

«  Minjee Lee, který vedl část prvního kola této neděle, skončil druhý v posledním kole 69. Australský také skončil druhý minulý týden v Thajsku., S vítěznou střelou od Amy Yangové.

Španěl Azahara Munoz skončil třetí po boku jihokorejského Jin Young Ko. Světová jednička Ariya Jutanugarn neodolala tlaku se dvěma dvojitými bogey a kartou 75, která tlačila Thajce na 8. místo konečné.

"Zpívaná Hyun, je to skvělá golfistka;" Nedivím se, protože je pro mě ta nejlepší, tak jí poblahopřejeme, “řekl Jutanuguran. " Je skvělá. "

Céline Boutier, 23., tkrálové týdny po jeho prvním titulu v Austrálii po prvním kole v Singapuru ukázala, že je obzvláště fit. Sezóna slibuje, že bude pro francouzskou jedničku bohatá a obzvláště vzrušující.