Sei Young Kim nekompromisně dokončila poslední kolo Founders Cupu JTBC v 62 letech, takže její pronásledovatelé neměli šanci. Karine Icher 13. (-17) podepsala svůj nejlepší výkon v sezóně.

Jihokorejec zabil dvěma ptáky jedním kamenem se skóre -27, čímž překonal rekord Anniky Sorenstamové v roce 2001 na 72 jamkách. S na konci posledního kola nejkrásnější karta jeho kariéry (-10).

Kim, která již v prvním kole byla autorkou karty 63, rychle ukončila naděje svých konkurentek na návrat.

Lydia Ko, světová jednička, nemohla nic udělat proti odhodlání své krajanky, která skončila sama na druhém místě pět úderů za Kim.

Karine Icher podepsala svůj nejlepší výkon sezóny a skončila na 13. místě (-17). Hezký konec turnaje také pro Joanna Klatten s 68 kartami a 61. místo finále (-7).